Лекції, майстер-класи, технічні новинки і … солодощі. Черкаських студентів заохочують ставати ІТ-шниками. Про переваги сфери і вимоги до молодих спеціалістів говорили на PROFI DAY. Чи знайшли один одного роботодавці та молоді спеціалісти – розкаже Ірина Куйбіда.
Такими технічними новинками молодь заохочують спробувати себе в ІТ-сфері. Студенти за гаджетами стають у чергу. Ті хоч і розташовані у зоні відпочинку, та все ж, на думку організаторів, мають не тільки розважальне, а й практичне значення.
Костянтин, житель м. Черкаси: "За этим будущее – печать еды, всего печать. Если уже органы печатают, то можно и еду напечатать. – А асфальт для черкаських доріг можна буде надрукувати? – Я надеюсь".
Із зони релаксу студенти потрапляють у мотиваційну. Тут відомі і успішні не жаліють для молоді порад – як поводитись, що читати і що робити, аби отримати роботу мрії.
Тетяна Артеменко, директор молодіжного ресурсного центру: "Для молоді це дуже цікаво як з фінансової точки зору, так і з точки зору розвитку. Тому, перша сфера, з якою ми почали знайомити черкасців – це ІТ-сфера."
Знайомство з місцевими компаніями для молоді предметне – можна одразу і анкету заповнити, і співбесіду пройти. Пробуємо свої сили і ми.
Незважаючи на легку розслаблену атмосферу зустрічі, студенти – серйозні і зосереджені. Розуміють, що вже мають обрати майбутній фах.
Організатори кажуть: культури пошуку роботи у черкаської молоді поки немає. Тож орієнтуватимуть їх на європейський досвід.
Олена Позивайло, співзасновник Masters Academy: "Теоретичні знання і те, що потрібно при прийомі на роботу – дуже різниться. Студенти йдуть в одну сторону, а те, що потрібно – воно інше. І ми хочемо цю прогалину заповнити".
Тетяна Артеменко, директор молодіжного ресурсного центру: "Головне наше багатство – це інтелект, наші мізки. І ми хочемо, щоб вони залишались в Україні".
Наступний День кар’єри в Черкасах планують провести вже навесні.