Черкаська майстриня вдягла ляльку-мотанку в камуфляж. І не в звичний, а в той що побував у гарячих точках. Її планує продати на благодійному аукціоні в Харкові. Щоб допомогти медичним оснащенням воїнам АТО. Однією з небагатьох, хто побачив ляльку-берегиню перед торгами була наша Юлія Доброскок.
Місяць виношувала ідею, місяць – творила. Майстриня Лариса Теліженко назвала свою нову вузлову ляльку "Жінка життя". Вона, каже, уособлює берегиню українського народу. Ось на спідниці древо життя з сімома гілочками. Як символ родини, довершеності, благополуччя та щастя. Сакральний зміст і на обличчі мотанки. Нитки навхрест гармонізують простір.
Лариса Теліженко, майстер народної ляльки: "От до хустки підбирала спеціально малюнок з тканини. Щоб гарно читалось у цій частині".
Лялька-мотанка створена у новому стилі й техніці. Колориту їй додає домоткане полотно. А ще в ляльки особливе вбрання – з камуфляжної тканини. Її передали майстрині спеціально з місця бойових дій.
Лариса Теліженко, майстер народної ляльки: "Ці тканини були там, але вони ніким не ношені. Особливість в тому, що це чиста енергія".
Створювати ляльку-оберіг Лариса Теліженко почала відтоді як її чоловік Тарас пішов добровольцем на фронт.
Олег Саух, співавтор проекту: "Тут дуже багато різних ходів нестандартних. Завдяки їм це мистецтво стає більш для всіх цікавим".
Свою ляльку-мотанку майстриня за кілька днів виставить на благодійному аукціоні у Харкові. Там разом із іншими творіннями вона збиратиме кошти для придбання динамічних параподіумів для реабілітації хворих. Серед яких і бійці АТО.