Новини на ВІККАСпортивні новиниВідкритий Кубок України з бойових мистецтв відбувся в Черкасах

Відкритий Кубок України з бойових мистецтв відбувся в Черкасах

-

У Черкасах відбувся відкритий Кубок України з бойових мистецтв. Це були останні змагання у цьому році. Перемогу виборювали понад 100 спортсменів із 11 команд із різних регіонів України, а також Росії. Представники Черкащини в підсумку здобули 10 медалей різного ґатунку.

На татамі палацу спорту «Фотоприлад» змагалися представники різних вікових категорій. Наймолодша – 6-7 років, а найстарша – 36 років і більше. Учасники розігрували нагороди турніру у двох розділах – ката та куміте.

Анатолій Науменко, президент Федерації шотокан карате України: «У нас завжди у квітні в Черкасах проходить чемпіонат України з карате. А з осені ми вирішили розширити географію та збираємо не тільки представників карате, а й інших напрямів».

За словами Анатолія Науменка, в контактних видах єдиноборств є одна обов’

Анатолій Науменко, президент Федерації шотокан карате України: «Тут є одна специфіка – контактний варіант, одягаються шолом і жилет, тоді можна себе перевірити. У шотокан дуже швидкісний стиль, і спортсмени повинні контролювати удари в обличчя. А тут є шолом, маска, тому представники інших видів єдиноборств можуть брати участь».

У підсумку спортсмени Черкащини в різних вікових категоріях здобули 10 нагород різного ґатунку. Зокрема, два золота в чемпіона світу Олександра Науменка – в контактному та безконтактному куміте. Максим Тимарський посів друге місце в ката та третє – в куміте. Крім Олександра Науменка, переможцями відкритого Кубка України також стали в розділі ката Максим Кацко, Денис Шепель і Станіслав Голубець. Останній, до речі, був найстаршим учасником змагань. Бронза в активі Нікіти Бикова в контактному куміте та в Ярослава Собченка в ката.

А перемогу в загальному заліку здобула маріупольська команда «Рамас». На другому місці київський «Лагард», на третьому – «Ліга Зірок» із Росії. Спортсмени смілянського «Востока» фінішували четвертими, а черкаська команда «Бушидо» – п’ята.