Новини на ВІККАСпортивні новиниЕфектна перемога «Мавп»

Ефектна перемога «Мавп»

-

Ефектна перемога «Черкаських Мавп». Уперше в сезоні черкащани обійшли маріупольців. У другій половині гри вони встановили недосяжну для супротивника двозначну перевагу. Щоправда, знівелювати відрив азовмашівці зуміли в останній 10-хвилинці. Та помаранчево-чорні лідерством не поступилися. 88:83 – так закінчилася для них ця гра. Пригадати найцікавіші моменти пропонує Марія Гаврилян.

Рахунок в останній домашній грі третього кола Суперліги в Черкасах відкрили гості. Відповідь лише за дві хвилини дав Денис Яковлєв. Надалі команди йшли на рівних, обходячи одна одну на одне-два очки. За 30 секунд до перерви Яковлєв поцілив із середньої дистанції. Завдяки цьому «Мавпи» завершили період у лідерах – 22:20. Зі старту другої чверті «Азовмаш» виправив ситуацію на свою користь влучним пострілом із дальньої дистанції. Та лідерство почергово опиняється то в гостей, то в господарів. Востаннє ним підопічні Сергія Заваліна заволоділи із сиреною. На велику перерву команди пішли з рахунком 38:39. Уже за дві хвилини третьої чверті перевагу в чотири очки закріпили черкащани. Із такою хиткою різницею вони протрималися до кінця 10-хвилинки. Двічі маріупольцям удавалося зрівнювати рахунок, та все ж на останню перерву лідерами пішли «Мавпи». 61:58 завдяки трьохочковому Свонсона. Найбільший відрив помаранчево-чорні зробили в середині фінальної чверті, повівши в рахунку +15. Надолужити відставання азовмашівці не зуміли, як не намагалися. Скоротили лише до -5. На цьому гру зупинила сирена. Серед черкащан двозначний рубіж із набраних балів у матчі перейшли відразу п’ять гравців. Причому Яковлєв і Хантер відзначилися дабл-даблами. Та героєм поєдинку став Данте Свонсон. Ця гра стала для нього найрезультативнішою в сезоні. Американський легіонер записав на свій рахунок 23 очки.

Данте Свонсон, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Была тяжелая игра для нас, но мы справились в защите. Ну, и у меня пошел бросок, я немного помог команде. Я в этом сезоне играл не так, как ожидал. Было приятно сыграть сегодня на таком уровне. Я никогда не сдаюсь».

Сергій Завалін, головний тренер БК «Азовмаш»: «Характерная игра для нас. Мы не справились в защите. Это стало залогом успеха Черкасс. Много проблем доставил Свонсон и Яковлев на подборе».

Перемогою над «Азовмашем» «Черкаські Мавпи» завоювали сьому позицію в турнірці, чим ще більше закріпилися в зоні плей-офф. До кінця третього кола черкащанам лишилася одна гра. Їхнім супротивником на виїзді рівно за тиждень стане БК «ФЕРРО-ЗНТУ».