КориснеЯк розвиток військових технологій в Україні допоможе перемогти агресора

Як розвиток військових технологій в Україні допоможе перемогти агресора

-

- Advertisment -

Сергій Токарєв розповів, чому потрібно швидко розвивати Military Tech в Україні

Після широкомасштабного вторгнення розвиток військових технологій в Україні почав в рази збільшуватися. А найбільший тренд відносився саме до безпілотних апаратів, систем аналітики та РЕБ. Мова йшла не лише про модернізацію застарілої техніки радянського зразку, а й про створення нових рішень у галузі ВПК. Про це в інтерв’ю розповів Сергій Токарєв – ІТ-бізнесмен, інвестор і партнер Roosh.


 

Підприємець впевнений, що саме безпілотники стануть новим трендом, оскільки ця технологія дозволяє вести бойові дії з відносно безпечної відстані для військового. БПЛА можуть вести як розвідувальну діяльність, так і вражати будь-які об’єкти. Для прикладу інвестор згадав про проект «Армія дронів», на який було виділено 20 мільярдів гривень. Гроші пішли на закупівлю вітчизняних БПЛА та навчання пілотів. 

«Сьогодні наша країна витрачає багато ресурсів на модернізацію радянської зброї. Завдяки новим технологіям старі безпілотники, які створювалися ще у радянські часи, стали ефективнішими. Вони можуть обходити ворожі системи протиповітряної оборони, нести більше ваги та долати великі відстані. У свою чергу модернізується вітчизняна ППО, яка швидко знаходить та знешкоджує російські БПЛА. Як приклад, можна розглянути технологію виявлення дронів Shahed за звуком», – говорить Сергій Токарєв.

Чому Military Tech важливий для України

«Ми повинні зрозуміти, що ця війна триватиме ще довго, й нашій державі потрібно приготуватися. Навіть після поразки агресор навряд зупиниться. Наступні 5-10 років будуть доволі складними, оскільки росіяни захочуть реваншу й намагатимуться знову захопити країну. Питання полягає у тому, як нам цього запобігти», – стверджує бізнесмен. 

Великий крок для України – стрімкий розвиток Military Tech. Цей напрямок свого часу анонсував Михайло Федоров – віцепрем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації. Запуск цього кластеру дозволить підготуватися до нових викликів і допоможе стримати агресора. 

Сергій Токарєв стверджує, що українські айтівці вже давно залучені до розвитку військових технологій. Зокрема, є фахівці, які зайняті розробкою нових систем радіоелектронної боротьби та систем керування БПЛА. Бізнесмен також особисто долучається до розвитку певних напрямків. Особлива увага приділяється саме аналітичним інструментам, які здатні значно підвищити рівень безпеки. 

Додатково Сергій Токарєв згадав про важливість створення технологій з дистанційним керуванням, а саме про реактивні БПЛА та автономні танки. Перші можуть об’єднуватися у своєрідний «рій дронів» і використовуватися для враження багатьох цілей одночасно. Завдяки невеликому розміру такі безпілотники можна розмістити у спеціальний бокс, який заздалегідь закопується у землю неподалік поля бою. У потрібний момент бокс відкривається, дрони з зарядом вилітають та атакують ворога. А ось танки є більш дорожчим варіантом. Проте вони можуть виконувати бойові завдання без ризику для військових. Керування на відстані дозволить фахівцю вражати цілі, а також всіляко допомагати штурмовим групам.  

У підсумку інвестор наголошує, що така війна відбувається на пам’яті людства вперше. На полі бою з’являються не лише модернізовані види озброєнь, а й нові технології. Сергій Токарєв пророкує, що наступний військовий конфлікт скоріше за все буде цілком «безпілотним». А перевага буде на боці тієї сторони, яка використовуватиме більше технологій. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

В українських пенсіонерів можуть забрати водійські права

Додаткові тести на права для пенсіонер хоче запровадити Верховна Рада України. Законопроект, №8082 додана на розгляд до парламенту. Що передбачає...

Вирізали з автомобіля: на Уманщині сталася жахлива ДТП

До Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що поблизу села Краснопілка, Уманського району, сталась ДТП за участю двох легкових...

Цікаве:

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...

Ліга чемпіонів 2024/2025: видання Goal назвало фаворитів турніру

Видання Goal оновило прогнози на перемогу та назвало фаворитів...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x