Сучасна людина споживає все більше інформації. Навіть вдома десятки пристроїв потребують підключення до Wi-Fi-сигналу. Серед них:
- комп’ютери;
- смартфони;
- телевізори;
- ігрові приставки.
Для зручності користувачів випускають навіть смарткавоварки, розумні розетки тощо. На https://elmir.ua/routers/ завжди можна вибрати роутер для квартир, будинків, офісів.
Роутер в офіс – особливості обладнання
Одна справа – під’єднати 5-6 пристроїв до мережі, і зовсім інша, коли мова йде про десятки видів електроніки. Проте для невеликої офісної компанії цілком допустимо використовувати потужний домашній маршрутизатор.
Оптимальне рішення для офісу – кілька точок доступу до мережі, які працюють під керуванням єдиного контролера. Така система утворює безшовний Wi-Fi-сигнал. Його особливість полягає у тому, що при віддаленні від однієї точки доступу, користувач миттєво підключається до іншої. Якість сигналу та швидкість з’єднання при цьому не знижується.
Маршрутизатор для великого будинку
Для таких умов існують маршрутизатори, які забезпечують більшу площу покриття. Адже площа будинку набагато більша, ніж квартири. Крім того, можна користуватися інтернетом не лише всередині приміщення, але і в саду чи у дворі.
Пристрою, який працює на частоті 2,4 ГГц, буде цілком достатньо. Адже сусіди знаходяться порівняно далеко, їх обладнання не може вплинути на Wi-Fi. Інколи у віддалених населених пунктах провайдери не підключають інтернет. Але для таких умов можна придбати роутер, який працює з мережами 3G або 4G.
Маршрутизатор у міську квартиру
Найпростіше вибрати пристрій для квартири. Навіть бюджетні моделі добре справляються зі своїм призначенням, забезпечуючи якісне покриття. Дводіапазонні роутери мають більшу площу покриття, можуть передавати сигнал на частоті 5 ГГц (для підєднання сучасних моделей обладнання). Частину обладнання можна приєднати кабелем через LAN-порти. Наприклад, смарттелевізор чи стаціонарний домашній комп’ютер.