У Черкасах триває набір до патрульної поліції: які заліки треба здати, скільки отримуватимуть патрульні, чому вирішили йти в правоохоронці. Все це дізнавалися кореспонденти ВІККА.
Ваганні 29. За фахом вона – фінансист, хоч працювати довелось у різних сферах. Жінка зізнається: постійно в пошуках роботи.
ВАГАННА ЮРЧЕНКО, КАНДИДАТКА ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ :
На СТО працювала, і в б’юті індустрії працювала, і в банку працювала, але я зрозуміла, що це не моє, і тренером працювала.
Тож жінка вирішила спробувати себе в ролі правоохоронця. Тому стала однією з претенденток на роботу в патрульній поліції Черкас.
ВАГАННА ЮРЧЕНКО, КАНДИДАТКА ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ :
Тому що взагалі я займалась волонтерством і я на даний час розумію, що це також захист наших громадян в першу чергу і мені подобається допомагати людям.
Олександр навчався ресторанному бізнесу. Раніше був продавцем, працював і за кордоном. Зараз вирішив – час змін настав.
ОЛЕКСАНДР ЗОЗУЛЯ, ПРОХОДИТЬ ВІДБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ:
Дали повєстку, так сказать, поїхав, пройшов медкомісію, сказали очікуйте дзвінка. Дзвінка не дочекався і хотів щось змінити і пішов в патрульну поліцію.
Таких, як Олександр та Ваганна, більше 800. Рівно стільки охочих нині доєднатися до лав черкаської патрульної поліції. Попит великий, проте кількість місць обмежена.
ЮРІЙ КОРДОН, Т.В.О. СТАРШОГО ІНСПЕКТОРА З РЕКРУТИНГУ УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
У нас відкритий конкурс на 55 вакантних посад по місту Черкаси і 3 посади по місту Умань.
До кандидатів ряд вимог: вік старше 18-ти, повна середня освіта та посвідчення водія категорії В, вільне володіння державною мовою. Слід пройти серйозний відбір. Спочатку учасники заповнюють анкету на сайті та подають документи. Після – проходять тестування. За дві години мають відповісти на два блоки по 60 запитань.
ЮРІЙ КОРДОН, Т.В.О. СТАРШОГО ІНСПЕКТОРА З РЕКРУТИНГУ УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
Це перший блок – загальні навички, тобто логіка, математика, маленькі задачі асоціативні такі запитання і другий блок – це на знання законодавства: закон України про запобігання корупції, закон України про національну поліцію і по адмінкодексу і Конституції.
Тести складні, проте головне – підготовка, розповідають кандидати.
АНАСТАСІЯ ТУЛУМАН, ПРОХОДИТЬ ВІДБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ :
Проходила тести в інтернеті, почитала трохи конституцію України. Якщо готуватись якось і хоч трохи знати законодавство України, то не сильно важко.
Після тестування майбутні правоохоронці проходять медичний огляд. Далі – випробування на витривалість і перевірка фізичної форми.
НІКІТА КОСЕНКО, СТАРШИЙ ІНСПЕКТОР З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІДДІЛУ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
30 секунд прес, 30 секунд відтискання від підлоги і знову ж таки комісія слідкує за правильністю виконання цих вправ, далі стометровка і кілометр
В кінці на охочих до лав патрульної очікує співбесіда. Тут поліцейська комісія спілкується з кандидатами.
ЮРІЙ КОРДОН, Т.В.О. СТАРШОГО ІНСПЕКТОРА З РЕКРУТИНГУ УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
Вони розкривають вже повністю кандидата, тобто причина чому він сюди схотів, його готовність служити і вони вже на своїх більш внутрішніх переконаннях розуміють чи людина готова йти чи ні.
Серед охочих стати до лав патрульних багато й жінок, кажуть правоохоронці. Проте, не всі вони можут осилити етапи відбору. Але як чоловікам, так йжінкам слід готуватися до непростої роботи. Бо бути патрульним – то дуже відповідально. Кандидати ж налаштовані позитивно і вже подумки надягають форму полісменів.
Читайте також: