Уже тиждень черкасці віддають свої голоси за проекти, які реалізують за бюджетні кошти. Обирають з-поміж сімдесяти, що майже удвічі більше у порівнянні з попереднім роком. Хто ж опинився у десятці лідерів проаналізував сайт vikka.ua.
Поки що першість належить 25-ому проекту – Реконструкція спортивного майданчика на території Черкаської гімназії №9 за адресою вул. Юрія Іллєнка, 52.
Проектом передбачено: облаштування водостійким синтетичним покриттям, обладнання воротами, баскетбольними щитами, трибунами, огородження та освітлення майданчика.
Підтримало онлайн: 308, офлайн: 95, всього: 403 (станом на 16.20 години 7 листопада).
Трохи відстає проект №8 – Дитяче містечко "Країна мрій" по вул. Сумгаїтська, 57.
Автор ініціативи пропонує встановити сучасне ігрове обладнання, літній амфітеатр, лавочки для глядачів, дитяче футбольне поле та оновити паркан.
Підтримало онлайн: 311, офлайн: 83, всього: 394.
Трійку замикає десятий проект – Облаштування заїзду спецавтотранспорту, стоянки автомобілів для людей з обмеженими можливостями та пішохідної зони КЗ "Третя Черкаська міська лікарня" по вул. Самійла Кішки, 210.
Реалізація проекту дасть можливість розвантажити територію від автотранспорту для покращення маневреності спецавтотранспорту, облаштування пішоходної зони з установкою лавок для відпочинку, освітлення під'їзду спецавтотранспорту та пішохідної зони.
Підтримало онлайн: 210, офлайн: 40, всього: 250.
Четверте місце посідає проект №45 – Реконструкція парку Першої міської лікарні задля створення сприятливих умов відпочинку містян та гостей міста. Естетичне облаштування міста по вул. Дахнівська, 32.
Автор ініціативи пропонує провести розчищення території парку від малоцінних дерев та кущів, які заважають віковим деревам, прокласти пішохідні доріжки та обсадити їх декоративними насадженнями, облаштувати лавками та смітниками.
Підтримало онлайн: 131, офлайн: 80, всього: 211.
П'ятий проект стосується сервісу у медичний закладах – №15. Запис до лікаря онлайн.
Проект передбачає створення інформаційної системи для запису до лікаря онлайн у міських поліклініках та лікарнях за допомогою веб-сайту, мобільного додатку, інтерактивної дошки в поліклініці та через телефон. Функціональні можливості системи: запис на прийом; створення та перегляд відгуків відвідувачів про лікаря; пошук лікаря за вашою адресою; перегляд інформації (дані про лікарів, дані про поліклініку, довідкова інформація).
Підтримало онлайн: 186, офлайн: 24, всього: 210.
За ним розташувався 59-ий проект – Облаштування спортивного комплексу Черкаської ЗОШ № 26 ім. І. Ф. Момота.
Проектом передбачено відремонтувати стадіон у школі, зокрема баскетбольний та волейбольний майданчик та бігові доріжки, встановити тренажери, облаштувати яму для стрибків у довжину.
Підтримало онлайн: 168, офлайн: 21, всього: 189.
Сьомим за результатами голосування є проект № 30 – Облаштування майданчика для зупинок автотранспорту по вул. Дахнівська, 32.
Автор ініціативи пропонує збільшити кількість паркувальних місць на прилеглій території лікарні, а саме по провулку Медичному, де й на сьогодні містяни хаотично паркують свої автомобілі.
Підтримало онлайн: 112, офлайн: 75, всього: 187.
Восьмим наразі є 13-ий проект – Облаштування тротуарною плиткою пішохідної доріжки по вул. Смілянська від буд. 75 до буд. 99
Цей проект покликаний створити комфортні та безпечні умови для мешканців навколишніх будинків та пішоходів.
Підтримало онлайн: 72, офлайн: 81, всього: 153.
Дев’яту сходинку посідає 57-ий проект – Ренгенапарат для третьої міської лікарні по вул. Рози Люксимбург, 214.
Працює ренгенапарат у Третій міській лікарні вже більше 30 років і давно потребує заміни.
Підтримало онлайн: 110, офлайн: 36, всього: 146.
З незначним розривом на десятому місці опиняється проект № 29 – Облаштування сучасного європейського пішоходного переходу по вул. Смілянській, 131.
Подання проекту зумовлене зношеністю та руйнуванням дорожного полотна та відсутністю світлофору, що призводить до аварій на цій ділянці дороги. Реалізація проекту має забезпечити безпеку життя і здоров'я пішоходів.
Підтримало онлайн: 63, офлайн: 78, всього: 141.
Нагадаємо, голосування триватиме до 14 листопада. Переможців буде визначено серед проектів за кількістю отриманих голосів серед проектів до 300 тис.грн. в межах суми 2,5 млн.грн. та серед проектів вартістю від 300 тис.грн. до 1 млн.грн. в межах суми 7,5 млн. грн.
Ознайомитися з проектами можна тут.
Як повідомляв сайт vikka.ua, колесо огляду обійдеться Черкасам у 8 мільйонів.