Новини на ВІККАВіККА-новиниДепутати голосують – люди мітингують

Депутати голосують – люди мітингують

- Advertisment -

Депутати голосують – люди мітингують. Чергова сесія облради знову почалася з протесту. Вони біля Будинку рад вже традиційні. Цього разу мітингарі боролися за пільги чорнобильців. А опозиціонери вкотре влаштували шоу. Вони шукали в курячих яйцях голку, як символ смерті нинішньої влади. Утім, роботі самих депутатів акція не завадила. Вони ухвалили кілька освітніх програм і внесли зміни до обласного бюджету. Із подробицями Юлія Доброскок.

Із гучномовцями та плакатами. Так мітингувальники зустрічають обласних депутатів. Ті йдуть до Будинку рад на сесію. Серед протестувальників чорнобильці, пенсіонери та соцпрацівники. Навпроти них виставили в ряд «регіональні» намети. Мітингарі вимагають соціальної справедливості. А ще – шукають у яйцях смерть нинішній владі.
Володимир, мітингувальник: «Ми против власти, которая представляет не Черкащину, а Донецк. Сегодня, в День освобождения Черкасс от немецко-фашистских оккупантов, мы, получается, выступаем против оккупантов донецких».
Ольга, мітингувальниця: «Кажуть, що пенсії ростуть, а пенсії не ростуть. Як далі жити?».
Поки на вулиці люди думають, «як далі жити», депутати мізкують над цим же в теплій сесійній залі. Дати раду проблемам чорнобильців просить опозиція. «Фронт змін» разом із «Батьківщиною» виступають за суворий контроль над виплатами чорнобильцям і перевірку їхніх посвідчень. Та це в майбутньому. А поки ж на порядку денному – освітні програми. Одна з них має покращити якість шкільної природничо-математичної освіти, інша – стовідсотково комп’ютеризувати навчальні заклади. Третя – вдосконалити дошкілля.

Світлана Трофімова, депутат Черкаської обласної ради: «Я как депутат областного совета, непосредственно беру участие в работе со школьными учреждениями и детсадами. Вот недавно была проверка по питанию. Будут проверки и этих программ. Так что, есть над, чем работать в 2012 году».
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ця програма дасть змогу відновити дошкільне навчання».
На втілення освітніх задумів потрібно близько 80 мільйонів гривень, підрахували чиновники. Депкорпус ці програми схвалив. Далі депутати взялися за фінанси. Розподілили державну субвенцію. А це майже 26 мільйонів гривень на нагальні потреби місцевих бюджетів.
Володимир Кулеша, начальник головного фінансового управління ОДА: «Необхідність рішення викликана зміною в обсягах міжбюджетних трансферів із державного бюджету. Ми маємо це внести в річний бюджет. Додаткові дотації будуть спрямовані на виплату з/п і розрахунок бюджетних установ за спожиті енергоносії».
Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради: «Сьогодні перед сесією були роздані ці зміни. Такої практики немає в жодній обласній раді. Це ж бюджет – найважливіший документ».
Попри протест депутатки, більшість за зміни до бюджету таки проголосувала.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Скільки заробляють і на чому їздять керівники районних Сервісних центрів Черкащини

На чому їздять і що є у власності керівників районних Сервісних центрів Черкащини. Сервісні центри (колишні ДАІ), де нині...

Жителя Київщини засудили за шахрайство в Черкасах на понад 250 тисяч гривень

У Черкасах засудили 44-річного мешканця Київської області за шахрайство, скоєне повторно в умовах воєнного стану, а також за незаконне...

Цікаве:

Fortior Law — професійний супровід у міжнародному арбітражі

У світі, де бізнес виходить за межі національних кордонів,...

Сергій Токарєв розповів про стартап Gable та його можливості в роботі з даними

Генеральний партнер Roosh Сергій Токарєв розповів про інвестування в...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас