На побаченнях заради благодійності зібрали лише дві тисячі гривень. Такі підсумки проекту «Купи собі побачення». Його організували троє черкаських хлопців-ентузіастів. Нагадаю, інформацію вони поширювали через соціальну мережу «Вконтакті», а зібрані гроші планували передати онкохворим діткам. Тепер шкодують, що черкащани виявилися не надто свідомими в такій справі. Про це організатори розповіли журналістам однієї з черкаських газет. Більше інформації зі шпальт свіжої преси – далі в огляді.
Містечковий курйоз
Депутати Черкаської міської ради користуються незаконними посвідченнями. На це журналістам «Вечірки» поскаржився міський обранець Святослав Вовкодав. Його за ксивою не пропустили до Генпрокуратури. Мовляв, посвідка не відповідає законодавству. І форма не така, і написи не там, де треба. Міський голова проблеми в тому не бачить. Говорить, як апелювати до постанови 1989 року, як це роблять деякі депутати, то в усієї України липові посвідчення.
Панацея від сказу
Кілька випадків сказу в домашніх тварин зафіксовано цього місяця на Черкащині. Інформує «Нова Доба». У селі Балаклеї, що на Смілянщині, цю недугу виявили у 12-місячного бичка. А в Медведівці Чигиринського району та Терешках Шполянського від сказу загинули корови. У ветеринарній службі запевняють: ситуація із захворюваністю така ж, як і торік. Вже зафіксовано 64 випадки сказу. Тому ветеринари закликають господарів щепити тварин.
Зачіски задарма
Черкащанам пропонують безкоштовні перукарські послуги. Правда, надають їх не професіонали, а учні під їхнім наглядом, пише «Рідне місто Черкаси». Як правило, створюють такі безкоштовні перукарні на базі приватних підготовчих курсів і шкіл із опанування фаху модельєра-перукаря. Дармові зачіски та стрижки вже користуються популярністю в містян. До цирульників-початківців ходять люди різного віку та навіть статусу.
Підманула, підвела
Черкаська молодь продемонструвала свою несерйозність. Констатує «Молодіжка». У місті завершився благодійний проект «Купи собі побачення» по інтернету. Його організатори розповідають: хлопці та дівчата ідеєю зацікавилися. Спершу активно надсилали власні фото, які ставали лотом, та ще з більшим азартом робили ставки. У результаті, сформувалися 600 пар. Та, як дійшло до передачі грошей і побачень, як «покупці», так і «лоти» дали задній хід. Тому для потреб онкохворих дітей вдалося зібрати лише дві тисячі гривень.