НовиниВідпочинок не за горами. Найпопулярніші курорти серед черкащан

Відпочинок не за горами. Найпопулярніші курорти серед черкащан

- Advertisment -

Черкасці обирають засніжені Карпати та стародавню Європу. Сайт vikka.ua вивчав туристичні вподобання містян, а також дізнався про святкові пропозиції у фахівців.

"Завдяки активному просуванню внутрішніх напрямків на сьогодні найбільшим попитом серед черкаських туристів є відпочинок на українських зимових курортах: гірськолижних курортах Карпат, екскурсійних та відпочинкових (релакс) турах Закарпаття, – розповідають у турагенції "Фієста-тур".

Незважаючи на події у Єгипті та Туреччині, туристи продовжують цікавитися цими країнами, однак ажіотажу довкола цих напрямків турагенти поки що не спостерігають.

"Так, люди запитують і про Туреччину, і про Єгипет, однак ціни на відпочинок у цих країнах суттєво не знизилися. Туристи, які і раніше відпочивали за кордоном, продовжують туди навідуватися, а ті, хто не могли дозволити собі таку розкіш, так і залишаються відпочивати вдома, – зазначають в "Імперії подорожей".

Сьогодні у зв’язку із курсом долара, який продовжує зростати, постало питання ціни. Тому туристи обирають бюджетні автобусні тури по Європі здебільшого до країн-сусідок. Це Польща, Чехія, Австрія, Німеччина.

"Тільки виріс попит на поїздки у Європу. Попри те, що процедура отримання візи стала найскладнішою і найпринизливішою за останні роки, черкасці цікавляться країнами Європи, в багатьох є плани знайти там своє місце у майбутньому", – додають у туристичній агенції "Have Rest".

Ціни (у валюті) залишились майже на рівні минулого року. А на ранньому бронюванні туристи мають змогу заощаджувати 10-20% від вартості туру. У такому разі свій відпочинок потрібно планувати заздалегідь – принаймні за місяць.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині можуть закрити 40 шкіл: що буде з вчителями і учнями

40 шкіл на Черкащині можуть закрити або реорганізувати, оскільки в них навчається менше 45 учнів. З 1 вересня 2025...

Черкащанин хотів виїхати у Польщу і запропонував прикордоннику хабар (ФОТО)

52-річний мешканець Черкас, не маючи законних підстав для виїзду з країни, вирішив ризикнути та поїхати до Польщі через офіційний...

Цікаве:

Хокей: новини драфту NHL 2025

27 та 28 червня 2025 року пройде черговий драфт...

Підбираємо домашній млин для створення борошна

Сучасний млин для дому – це корисний пристрій для...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас