Влада та ЗМІ

- Advertisment -

Відверта розмова. Губернатор Сергій Тулуб зустрівся з черкаськими журналістами напередодні їхнього професійного свята. За круглим столом владець вирішив обговорити з ними, як співпрацює черкаська влада зі ЗМІ та чи є цензура. Подискутувати запросили й наших журналістів.

Журналістів зібрали в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького. Питання для обговорення за круглим столом – чи є на Черкащині цензура та яким чином можна покращити співпрацю між владою та ЗМІ. Як запевнив Сергій Тулуб, зараз влада робить усе, аби журналіст був об’єктивним у своїй діяльності. В області, наголосив, діє спеціальна програма розвитку інформаційного простору.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Інформування населення про те, що відбувається у країні, в області. Об’єктивне інформування. Це головне завдання, яке ми ставимо перед собою, як влада».
Натомість завдання засобів масової інформації, каже обласний очільник, оперативно сповіщати владу про те, що хвилює громадськість.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Сьогодні влада намагається бути достойною, зрозумілою та прозорою для всіх верств населення».
Перші кроки для незалежності ЗМІ Черкащини вже зроблені, наголосив губернатор. Приміром, коли ОДА вийшла із співзасновників обласних газет («Нової Доби» та «Черкаського краю»). Відверто поговорили і про цензуру. Про її випадки на Черкащині, сказав губернатор, він не чув. Іншої думки Василь Трохименко, відповідальний секретар обласної організації Національної спілки журналістів України.
Василь Трохименко, відповідальний секретар Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України: «Багато ЗМІ уникають гострих кутів, щоб не роздратувати владців. На жаль, небагато ЗМІ можуть похвалитися своїми гострими виступами».

Нерідко, каже Трохименко, влада не сприймає критику від журналістів.
Василь Трохименко, відповідальний секретар Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів: «Влада часто сприймає критичні виступи, як вияв ворожості, упередженості. Тому часто не сприймає критику або віддячує недружелюбністю».
Для покращення співпраці влади та ЗМІ під час круглого столу журналісти озвучили декілька ініціатив. Зокрема, генеральний директор ОДТРК «Рось» Лариса Єфремова запропонувала створити Громадську раду журналістів із представників різних поколінь, що сприяла б кращому розвитку інформаційної сфери в області. Для кращого ж захисту журналістської діяльності в області запровадили телефон довіри: 37-23-01.

попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Жителя Київщини засудили за шахрайство в Черкасах на понад 250 тисяч гривень

У Черкасах засудили 44-річного мешканця Київської області за шахрайство, скоєне повторно в умовах воєнного стану, а також за незаконне...

Черкаська шаблістка здобула бронзу на молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування

Дар’я Гонцова із Черкас виборола бронзову медаль у складі жіночої збірної України на чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді...

Цікаве:

Fortior Law — професійний супровід у міжнародному арбітражі

У світі, де бізнес виходить за межі національних кордонів,...

Сергій Токарєв розповів про стартап Gable та його можливості в роботі з даними

Генеральний партнер Roosh Сергій Токарєв розповів про інвестування в...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас