Із заблокованими рахунками Водоканал може протриматися ще місяць. Про фінансовий стан справ на засіданні виконкому 11 березня поінформував директор підприємства Сергій Овчаренко.
"На підприємстві складна ситуація. З початку тижня ми не проводимо фінансових операцій, бо рахунки заблоковано. Відповідно ми не закуповуємо реагенти для очищення води, а їхня кількість обмежена. Ми не можемо виплачувати зарплату, і не хотілося б втратити висококваліфікованих працівників", – зазначає Сергій Овчаренко.
Керівник підприємства переконаний, що така критична ситуація створена штучно, адже виплатити одноразово 18,9 мільйонів "Азоту" нереально. При цьому понад 10 мільйонів – це пеня, штраф і виконавський збір. Тобто майже половина суми, яку "водоканалівці" мають сплатити – це прибуток "Азоту".
Рішення суду треба виконувати. А от де взяти гроші – питання. Сергій Овчаренко наполягає на тому, щоб очисні споруди, які нині тимчасово перебувають у підпорядкуванні "Азоту", передали у комунальну власність міста. Таким чином вдасться зняти цей зашморг.
Обурився діями "Азоту" і міський голова Анатолій Бондаренко. Мовляв, "азотівці" переконували, що готові будувати партнерські відносити.
"Якщо говоримо про партнерські відносити, що для чого така пеня. Я не розумію, що це за блокування рахунків. Ми готові іти на зустріч колективу, але в разі, коли нас ставлять в такі умови, ми будемо змушені реагувати", – обурюється мер міста.
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани можуть лишитися без води.