Новини на ВІККАВіККА-новиниАргентинській письменниці присудили премію імені Астрід Ліндгрен

Аргентинській письменниці присудили премію імені Астрід Ліндгрен

-

- Advertisment -

Аргентинській письменниці та художникові-ілюстраторові Ісоль присудили премію імені Астрід Ліндгрен за її досягнення в галузі дитячої літератури. Вона опублікувала 10 книжок, які написала та проілюструвала сама. Більше – в сюжеті.

6 березня стало відоме ім’я нового лауреата міжнародної премії імені Астрід Ліндгрен. Найбільшу у світі винагороду в галузі дитячої літератури цього року отримає аргентинська письменниця та художник-ілюстратор Марісоль Місенте, відома під псевдонімом Ісоль. Про свою перемогу письменниця дізналася, перебуваючи вдома в Буенос-Айресі. Вона розповіла, як швидко ця новина поширилася у видавничому середовищі.

Марісоль Місенте, лауреат премії ім. Астрід Ліндгрен: «Спочатку мені подзвонили з Болоньї, з мого видавництва, сказавши, що в них багато видавців, особливо із Швеції, які хочуть опублікувати мої роботи там і в багатьох інших країна. Вони хотіли б зробити мені масу пропозицій на вибір».

Ісоль народилася в 1972 році в Буенос-Айресі. Вона опублікувала 10 книг, які написала та проілюструвала сама. Її перша книга «Життя собаки» вийшла в 1997 році. Зараз твори письменниці публікують у багатьох країнах світу. Головною особливістю її робіт є те, що вона намагається пояснити дітям складні теми звичною мовою. Сама Ісоль говорить, що дає можливість маленьким читачам дивитися на речі з різних боків.

Марісоль Місенте, лауреат премії ім. Астрід Ліндгрен: «Як оповідач, я ставлю себе на місце дитини, щоби поглянути на все неупереджено, неначе я щойно приземлилася на планету та вперше бачу речі і ставлю запитання».

Премія імені Астрід Ліндгрен заснована шведським урядом на згадку про відому дитячу письменницю після її смерті у 2002 році. Призовий фонд премії складає 5 мільйонів шведських крон.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Гравіювання на шкірі: як змінювалась його роль в історії

Гравіювання на шкірі – це техніка, яка має багатовікову історію. Сьогодні вона сприймається переважно як спосіб декорування або персоналізації...

У Черкасах виявили громадянку рф, яка нелегально перебувала в Україні

Міграційники встановили, що росіянка порушила терміни перебування в Україні. Про це повідомила пресслужба Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини. Вона прибула...

Цікаве:

Гравіювання на шкірі: як змінювалась його роль в історії

Гравіювання на шкірі – це техніка, яка має багатовікову...

Як під’єднати телефон до комп’ютера?

Під час купівлі нового телефона в комплекті обов'язково має...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x