Новини на ВІККАЕкономічні новиниЧеркаські села покращують благоустрій за гроші від ООН

Черкаські села покращують благоустрій за гроші від ООН

-

- Advertisment -

Завершено будівництво 36 об’єктів, відремонтовано та оснащено 22 ФАПи, побудовано 6 водогонів, у 20 школах впроваджено теплоощадливі технології. Такими є результати програми соціально-економічного розвитку сіл Черкащини. Її ініціатором стала Міжнародна Наглядова Рада ЄС та Програми Розвитку ООН. За час реалізації програми 42 сільські громади, у відібраних за конкурсом районах області, самостійно розробляли та втілювали проекти, спрямовані на розвиток своїх територій. Тепер же результати виконаної роботи стануть визначальним чинником для продовження програми соціально-економічного розвитку сіл Черкащини і в наступному році.

Днями до Черкас з робочим візитом завітала делегація Міжнародної Наглядової Ради ЄС та програми розвитку ООН. Ця організація ініціювала на Черкащині програму, спрямовану на соціально-економічний розвиток сіл області. Основна мета проекту – створення об’єднань громадян, які б самостійно визначали локальні проблемні питання та шляхи їх вирішення. Левову частку коштів на подолання проблем селяни отримували від програми розвитку ООН. Ця сума становила близько чотирьохсот тисяч доларів. Ще 10 % від необхідної суми виділялося із обласного бюджету, а 5 % повинні були зібрати самі селяни. На початку проекту його організатори наштовхнулися на недовіру та пасивність людей.
Маіна Кулик заст. нач. головного управління зовнішніх зносин ОДА: «Коли почалася робота над проектом, вона затяглася і ми пізніше вступили в цей проект».

Коли ж селяни усвідомили перспективи від участі в проекті, то активно взялися до роботи. Результати від цього перевершили всі сподівання і організаторів, і самих людей. За два роки їм вдалося вирішити чимало нагальних проблем.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Це і ремонти шкіл, і оновлення та реконструкція інших соціальних об’єктів, це і допомога тим людям, які мають невеликі доходи».
Проте основним досягненням, за словами організаторів проекту, є те, що громади зрозуміли, що власними силами можна змінити життя на краще. Пасивне очікування вони змінили на активні дії. В результаті отримали чимало позитивних змін у своєму житті. А отже Черкащина має великі шанси продовжити співпрацю з Міжнародною Наглядовою Радою.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ми готові стати учасниками наступної фази розширення Міжнародного проекту в Україні в 2011 році».
Проте свій вердикт щодо подальшої участі Черкащини у проекті Міжнародної Наглядової Ради ЄС/ПРООН іноземна делегація винесе після того, як на власні очі переконається у його дієвості, відвідавши села-учасники проекту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Атлантичне тепло підвищило температуру на Черкащині, але завтра очікується похолодання

На Черкащині температура зросла на 1-2º вище норми завдяки атлантичному теплу та сонячній погоді. Про це повідомляє Черкаський обласний...

Черкащанина судитимуть за завдання смертельних тілесних ушкоджень знайомому

До суду направлено обвинувальний акт щодо 34-річного жителя Черкаської області, якого звинувачують у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому,...

Цікаве:

Обираємо затишок: найкращі ковдри для вашого дому на сайті «Статус-Текстиль»

Немає нічого кращого, ніж зануритися у м'яку, теплу ковдру...

Запчастини для ремонту турбін від перевіреного постачальника

Турбокомпресори посідають ключове місце в сучасних автомобілях, особливо коли...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x