НовиниНа Звенигородщині чоловік вбив вагітну матір чотирьох дітей та...

На Звенигородщині чоловік вбив вагітну матір чотирьох дітей та втік

- Advertisment -

У Звенигородському районі чоловік вбив матір чотирьох дійтей та втік до Києва. Михайлові Горецькому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі, пише Gazeta.ua.

31-річна Надія Новакович родом із села Стебне Звенигородського району на Черкащині. Батьки її померли. У селі живе бабуся – Лідія Башова. Вона поховала загиблу.

Надія двічі була заміжня. Має чотирьох дітей. 13-річний Олег і 10-річна Аліна живуть із батьком Андрієм Новаковичем. 7-річний Денис – у будинку сімейного типу. 6-річну Діану удочерили іноземці. Кажуть, що дівчинка важкохвора.

"Перший чоловік Надії був Андрій. Їхню першу дитинку вона народила в мене. Не лаялися, добре жили. Свекор забрав їх жити до себе у Новоселицю Катеринопільського району. Тримали город. Там ще одне родила. Все було добре, поки не вплутався інший чоловік", – розповідає бабуся.

За її словами, надія розповідала, що Андрій почав зраджувати, затримувався на роботі. Жінка знайшла іншого, однак дітей чоловік Надії не віддав.

Із другим чоловіком Олександром Романцевичем Надія жила в селі Залізнячка Катеринопільського району. Народила ще двох дітей.

"Разом випивали, — каже дядина Надії 41-річна Валентина Башова. — Він її бив. Дітей забрали в дитбудинок. До бабусі їздила. Та їй картоплі дасть і копійку якусь"

У Звенигородці Надія жила з третім чоловіком Павлом. Півроку тому розійшлися. Виношувала дитину, але родичі не знають, хто батько.

"Я знала, що вона вагітна. Але на обліку не стояла", — каже бабуся Надії.

Останні три місяці Новакович жила на квартирі у Тетяни Войтюк. Часто в її кімнаті залишався Михайло Горецький – колишній чоловік двоюрідної сестри Надії. Того дня вони випивали. Михайло вбив Надію і втік до Києва.

"Нам подзвонила бабуся. Їй міліція сказала, що Надя померла. Чоловік мій погнав на упізнання. Вона дуже побита. На спині й по тілу – синці", – каже Валентина Башова.

Михайла Горецького затримали. Він був упевнений, що задушив обох жінок. Родом із Стебного. Їздив на заробітки до столиці. Працював будівельником. Останнім часом – підробляв по селах.

"Затриманий пояснює, що був дуже злий на покійну, бо обізвала його нецензурно, тому схопив шарф і задушив її", — розповідає Олег Калюжний, начальник Звенигородського райвідділу міліції.

Михайлові Горецькому загрожує від семи до 15 років позбавлення волі.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах відзначили 45-річчя дитячої школи мистецтв ім. Валентина Талаха

Черкаська дитяча школа мистецтв ім. Валентина Талаха відзначила свій 45-річний ювілей. На честь свята відбувся звітний концерт «Золотий квиток»,...

Спорт і спілкування: у Шполі відкрили простір для ветеранів

Місце для фізичного і психологічного відновлення ветеранів «Цеsport» відкрили у Шполі. Ініціатором створення стала громадська організація «За розвиток Шполянщини»,...

Цікаве:

Fortior Law — професійний супровід у міжнародному арбітражі

У світі, де бізнес виходить за межі національних кордонів,...

Сергій Токарєв розповів про стартап Gable та його можливості в роботі з даними

Генеральний партнер Roosh Сергій Токарєв розповів про інвестування в...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас