Директор комунального підприємства "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір повідомляє, що якщо мешканці будинку, ОСББ чи ЖБК хочуть заощаджувати, то вони мають встановити лічильники тепла не лише на опалення, але й і на гарячу воду.
З юридичної точки зору, за його словами, має відбуватися загально будинковий облік, а не лише його частина.
Читайте:
У будинках, де встановлені ІТП (а таких – 103) одразу ведеться облік тепла і гарячої води, тож люди знають, скільки спожили, повідомили vikka.ua у прес-службі Черкаської міської ради.
"Зараз дуже багато звертається представників будинків з питанням: чому потрібно встановлювати лічильники тепла і лічильники на гарячу воду. Відповідаємо. Якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити прилади обліку і на тепло і на гарячу воду. Чому так? Бо мережі гарячої води частково виконують функції опалення: сушили для рушників, стояки, мережі, що проходять через під’їзд, підвал тощо", – повідомив Микола Кушнір.
Він зазначив, що лічильник на гарячу воду дає величезний плюс. Люди платять за те, що спожили. У випадку проведення гідравлічних випробувань чи ремонту мереж, люди не платитимуть, бо прилади обліку не рахуватимуть.