Новини на ВІККАВіККА-новиниДомашніх тиранів виховають

Домашніх тиранів виховають

-

- Advertisment -

Домашніх насильників перевиховуватимуть. Робитимуть це соціальні працівники спільно з дільничними інспекторами міліції. Домашні тирани тепер проходитимуть курс психологічної корекції. З подробицями наші кореспонденти.

Лише за місяць до міліції надходить більше півсотні повідомлень черкасців про насильство в сім’ї.
Володимир Іващенко, начальник управління громадської безпеки УМВС України в Черкаській області: «За звітній період до міських відділів УМВС надійшло 3114 повідомлень про сімейно-побутові конфлікти. З них 2152 отримали підтвердження».
Найбільше домашніх агресорів, кажуть правоохоронці, в Черкасах, Черкаському районі та Умані. Лише цьогоріч домашніх тиранів в області побільшало майже на дві тисячі. Та це лише офіційна статистика, говорять міліціонери. Реальна кількість набагато більша. Боротися з правопорушниками взялися УМВС, Центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, а також коаліція молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина». Поки партнери активно відпрацьовують механізм взаємодії. Тепер побільшає роботи в дільничних інспекторів міліції.
Володимир Іващенко, начальник управління громадської безпеки УМВС України в Черкаській області: «Ми залишаємося, з’ясовуємо всі обставини. Якщо жертва відмовляється від своїх слів, складаємо адміністративний протокол».
Окрім покарань за неправомірні дії, домашніх тиранів чекатиме перевиховання. Злісних агресорів міліціонери змушуватимуть пройти курс психологічної корекції.

Володимир Тютюнник, начальник відділу дільничних інспекторів міліції УМВС України в Черкаській області: «Що таке корекційна програма, ніхто з людей не знає зараз. Це робота психологів. Ми повинні навчити міліціонерів розповідати про цю програму».

Заняття будуть індивідуальні та групові.
Віталій Сухенко, психолог, головний спеціаліст Черкаського міського центру соціальних служб: «7-8 осіб збираються. Один раз на тиждень по 1,5-2 години для групових занять, 45 хвилин на індивідуальні роботи».
Курси психологічної корекції мають спонукати злочинця до самоаналізу та змушувати його надалі контролювати свої емоції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Черкаські правоохоронці провели рейд Черкасами: перевіряли громадян і заклади

Черкаські поліцейські провели комплексне відпрацювання Черкас. Поліцейські провели спільне патрулювання до якого залучили Управління патрульної поліції, представників громадських формувань,...

На Черкащині з’являться завод і цех із переробки картоплі

У Черкаській області побудують завод із переробки картоплі на пластівці. Створює виробництво овочевий підрозділ насіннєвої компанії «Маїс», підприємство «Філд...

Цікаве:

Як вибрати страховий поліс для поїздки за кордон: поради мандрівникам

Туристична страховка забезпечує всебічний захист здоров'я та життя мандрівника...

Ультрафільтрація: новий рівень очищення води

Проблема якості питної води стає дедалі актуальнішою для багатьох...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x