Новини на ВІККАВіККА-новиниЧапаєвці відзначали День села

Чапаєвці відзначали День села

-

- Advertisment -

Потрійне свято відзначили наприкінці минулого тижня жителі села Чапаєвка Золотоніського району. Селяни відсвяткували 67-му річницю визволення рідної землі від німецько-фашистських загарбників. Крім того, як і у більшості сіл Черкаської області, цього дня прийнято відзначатий День села. А чапаєвські дошкільнята та їхні батьки раділи з приводу відкриття відремонтованого дитячого садочка. Щирі усмішки, святковий концерт, численні гості та подарунки – таким запам’ятають цей день жителі села Чапаєвка. А серед запрошених була і знімальна група ВІККА-НОВИН.

Село Чапаєвка Золотоніського району має давню історію. Перша згадка про нього належить до 1619 року. Тоді воно називалося Богушковою Слобідкою, а його жителями були переважно козаки. Свою нинішню назву село отримало на початку минулого століття. Сьогодні тут проживає близько 4 тисяч людей.

Володимир Янчий, сільський голова с. Чапаєвка: «У нас село дотаційне. Працюємо, можна сказати, на ентузіазмі. На ентузіазмі будуємо пам’ятники, на ентузіазмі прибираємо село. Якщо ви помітили, яке в нас село прекрасне, яке чисте».
24 вересня чапаєвці відзначали День села. Урочистості стартували біля дитячого садочка. Зведений 23 роки тому, кілька останніх років він був у жахливому аварійному стані.

Галина Обушна, завідувачка дитсадка «Берізка» с. Чапаєвка: «Знову наш садочок став окрасою села. 3 роки він був у жахливому стані, капала вода діткаму тарілки».
Силами селяні за фінансової підтримки Золотоніської райдержадміністрації дошкільний заклад знову запрацював на повну силу.
Після урочистого перерізання стрічки, селяни та гості вирушили до пам’ятника учасникам Великої Вітчизняної війни. У Чапаєвці, як і в багатьох селах Черкащини, День селазбігається з днем визволення населеного пункту від німецько-фашистських загарбників. До сьогодні, розповідає голова ради ветеранів Чапаєвки Тетяна Вєжлєвцева, жодного з визволителів села в живих не лишилося. Але їхній подвиг живев серцях односельців. Вони увічнили його в камені. Нині меморіальний комплекс на честь визволителів прикрашає центр села.
Тетяна Вєжлєвцева, голова ради ветеранів с. Чапаєвка: «Цю будову зводили ми всім селом, під керівництвом нашого активіста села Квака, як ми його називаємо Омельяновича, і сільського голови. Велику силуй душу вони вклали в це пам’ятне місце».
Після офіційної частини святкової програми, чапаєвці рушили до клубу. Там на них чекали привітання від сільського голови та почесних гостей заходу. Чимало теплих слів із нагоди Дня села було сказано і його жителями.
Наталя,жителька с. Чапаєвка: «Я вітаю своє рідне село. Бажаю, щоб воной надалі лишалось таким прекрасним і багатим на озеленення».
Степан,житель с. Чапаєвка: «Селу розквіту, культури, щоб у нас жилось краще».
Володимир,житель с. Чапаєвка: «Щоб добробут був, щоб люди не їздили хтозна-куди, щоб робота була тут. Оцього я бажаю».
Після урочистої частини свята на чапаєвців чекав традиційний святковий концерті застілля.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Прапори військових частин тепер можна побачити у Черкасах у Свято-Михайлівському соборі

У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулася визначна подія — під куполом храму встановлено прапори військових частин, які належать до...

На Черкащині перші морози та снігопад змінилися потеплінням

В області вночі спостерігалися невеликі морози, але вдень позитивні температури та дощі швидко знищили зимові краєвиди. Про це повідомляє...

Цікаве:

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...

Ставки на бій Усика і Ф’юрі в Vbet онлайн: шанси й прогнози

Дізнавайся аналітику та став на бій Усика й Ф’юрі...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x