Угода з «Черкаським хімволокном». Одне з найпотужніших підприємств міста відтепер будуватиме житло для працівників бюджетної сфери. Про це домовилося керівництво підприємства з обласними та міськими владцями. Підтвердженням цього стала тристороння угода. Її днями підписали у стінах облдержадміністрації. Відтепер «Черкаське хімволокно» не лишатиметься осторонь життя міста. Із подробицями Наталя Кириленко.
Ще один великий бізнес у Черкасах став соціально відповідальним. Слідом за «АЗОТом» партнером міста й області стало ПАТ «Черкаське хімволокно». Тристоронню угоду про тісну співпрацю урочисто підписали в обласній державній адміністрації.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ця подія дасть можливість прозоро та відповідально поставитися до вирішення проблем як із боку бізнесу, так і з боку засновників і влади Черкас. Це дозволить покращити життя черкасців, покращити умови роботи тих, хто працює на цьому підприємстві. А ще – дозволить збільшити надходження до обласного бюджету».
Сергій Рябцев, перший заступник голови Черкаської ОДА: «Благодаря сегодняшней подписанной угоде, у нас будет возможность привлечь финансовый потенциал для социально значимых объектов в Черкассах, это даст возможность укрепить нас и повысит качество жизни».
Наталія Бажанова, голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно»: «На нашем предприятии работает более тысячи человек. Это – жители Черкасс, нам небезразлично, как эти люди живут. Я думаю, что им будет приятно видеть, что мы не просто обеспечиваем их рабочими местами, но и делаем что-то для всего города. Для нас это не просто договор, это часть нашей жизни и работы».
Підписавши угоду, керівництво «Черкаського хімволокна» взяло на себе численні зобов’язання.
Наталія Бажанова, голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно»: «Наше предприятие берет на себя обязательства по финансированию строительства жилья для бюджетной сферы. Нам предложили, и мы откликнулись сделать реконструкцию Холма Славы. Есть у нас ФК «Славутич», и мы хотим стать спонсором этого клуба».
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, тривалий час «Черкаська ТЕЦ» і місто не мали налагодженої співпраці. Епосі окремого існування підприємства поклали край п’ять років тому. Соціальна співпраця дала позитивний результат, говорить Сергій Одарич.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми маємо одну з найнижчих собівартостей виробництва теплової енергії в Україні, маємо один із найнижчих в Україні тарифів на тепло. Крім того, ця співпраця дала можливість упродовж останніх 5 років безперебійно подавати гарячу воду не лише в зимовий період, а й у літній».
Що ж стосується співпраці в екологічному напрямі, то впродовж наступного року ПАТ «Черкаське хімволокно» обіцяє зменшити обсяги небезпечних викидів у повітря.