Голоси видатних письменників та екскурсії часом. Такий інтерактив запропонував нардеп Микола Томенко черкаським учителям. Депутат створив кілька тематичних добірок із української літератури та історії. Їх спільно із міською радою вирішили передати в тутешні школи. Напередодні диски з лекціями презентували вчителям. Вони мультимедійні уроки схвалюють. Кажуть: від такого інтерактиву користі більше.
Микола Томенко, народний депутат України: "Мені здається, що якби з початку незалежності вчителів, екскурсоводів активніше пригорнули, допомогли їм, то теж можна було б багато проблем вирішити. Херсонес Таврійський – це Севастополь. І це теж іде де міфологізація Севастополя. Бо таке враження складається, що там в Севастополі життя не було, поки не прийшли "рускіє". Не було грецького міста знаменитого, не було української історії, не було князя Володимира, який приймав там Русь. Треба ж було це вибудувати й показати".
Тетяна Скорик, вчитель української мови й літератури: "Ясно, що вчитель зараз багато матеріалу може знайти в інтернеті. Але готуючись до уроку, матиме він на це час чи не матиме, а якщо такий диск буде в бібліотеці чи в методичному кабінеті школи, то вчитель дуже просто матиме до нього доступ і зможе використати на уроці. Ви ж знаєте золоте правило наочності: краще раз побачити, ніж десять разів почути. Побачивши, діти це запам’ятають швидше".