Половина колективу – перевозить черкасців, решта – мітингує під міськрадою. Черкаський перевізник повстав проти чиновників. Пікетом оскаржує рішення тендерної комісії. Та відсторонила його від участі у конкурсі. Хоч перевізник обслуговував маршрут останні 17 років.
Від самого ранку під міськвиконкомом людно. Кількадесят працівників "Медит Сервіс" шукають тут правди. Бо, кажуть, майже місяць тому їх фактично позбавили роботи.
Іван Хмельницький, слюсар: "Працювали, була дружна сім’я, а тепер нас хочуть розділити, без роботи залишимось усі. У всіх квартири, усім їсти хочеться. Хочемо, щоб так, як воно було, так і залишилось. Щоб працювати далі, як працювали"
Поки працівники мітингують – директор шукає правди на засіданні виконкому. Майже місяць тому його не допустили до участі у тендері на 28-ий маршрут. Бо надав неправдиву інформацію, аргументували у мерії. Перевізник усе заперечує.
Сергій Діскій, директор ПП "Медит Сервіс": "Мене незаконно, несправедливо, бандитським способом усунули від конкурсу, тобто нема причин. Я з нуля почав будуватись. Це було в 1993 році. І потихеньку виросли вже в організацію, яка не хоче платити хабарі. Виходить, її треба знищити"
Представники тендерної комісії на це розводять руками. Мовляв, якби на порушення перевізника вони закрили очі, неодмінно мали би проблеми із законом.
Євген Кімлик, начальник управління Укртрансінспекції в Черкаській області: "Ну не може бути згоден перевізник із рішенням конкурсного комітету, який не допустив до конкурсу. Це так і повинно бути. Людина хоче доказати свою правоту, і ніхто її не осуджує за це. Але доказати правоту можна тільки в суді"
Дискусія між перевізником та владцями триває з годину. Потому вирішують: до цього питання повернуться згодом. Якщо перевізник не переконає виконкомівців, на маршрут вийде переможець тендеру. Відтак майже сотня працівників "Медит Сервіс" залишиться без роботи.
Іван Хмельницький, слюсар ПП "Медит Сервіс": "Будемо ще виходити, будемо, як на Майдані, із хат стягувати сюди. Будемо мітингувати далі. Нам робота треба"