Нещодавно Сергій Тулуб зустрівся із журналістами. Обговорювали питання, які найбільше турбують громадськість. Чи не найбільше журналістів цікавила думка губернатора стосовно будівництва Канівської гідроакумулюючої електростанції. Останнім часом навколо неї точаться суперечки. Мовляв, поява нової станції загрожуватиме здоров’ю черкащан. Губернатор Сергій Тулуб заспокоює: будівництво Канівської ГАЕС вирішить проблему із перевантаженням мереж у «години пік» та забезпечить регіон додатковою енергією.
Для Черкащини нова станція вкрай необхідна, продовжує Сергій Тулуб. За його словами проект та будівництво гідроакумулюючої станції ведеться з таким розрахунком аби попередити непередбачувані відключення від енергопостачання та забезпечити якісне і безперебійне постачання електричної енергії.
Цікавила думка журналістів стосовно антисемітизму. Останнім часом в Україні це питання стоїть гостро. За словами Сергія Тулуба, актуальне воно і на Черкащині.
Сергій Тулуб зауважує, обласна влада робить все можливе аби уникнути національної ворожнечі у нашому регіоні.
Згадували і про візит міністра житлово-комунального господарства Геннадія Темника. Йому показували новаторства на теплових об’єктах Черкащини. Завдяки енергозберігаючим технологіям, говорить Сергій Тулуб, у Черкасах та Смілі вже зекономили майже 2 мільйони гривень.
Нині в області, запевняє очільник Черкащини, розроблена та діє програма модернізації систем теплопостачання комунальної теплоенергетики на 2012 – 2016 роки.
Окрім того, каже Сергій Тулуб, Уряд поставив перед областю завдання: за 4 роки скоротити обсяги споживання природного газу в половину. Обласна влада, стверджує очільник Черкащини, над цим активно працює.
Прокоментував Сергій Тулуб і затримання мера Чигирина за підозрою у вимаганні хабара.
Поінформував Сергій Тулуб журналістів і про нещодавню участь у засіданні гуманітарної Ради при Президентові України Віктору Януковичу.
Порушували питання на засіданні гуманітарної Ради, каже Сергій Тулуб, і про демонтаж Хати Чумака. Прокуратура Черкаської області розпочала кримінальне провадження. І нині встановлює чи законно демонтували автентичну споруду.
Наостанок журналісти поцікавилися думкою Сергія Тулуба стосовно демонтажу пам’ятника варенику. Це був єдиний в Україні пам’ятник національній страві. Нагадую, його встановили ще у 2006-му році біля готелю «Росава». Але через зміну орендарів у будівлі тепер Апеляційний суд. Куди доправлять пам’ятник – вирішить комунальне підприємство «Черкаситурист». Легендарний вареник на його балансі.