Пацієнти Черкаського наркодиспансеру взялись виплітати захисні сітки на фронт. Працює над камуфляжним покриттям і медперсонал. Разом вже виготовили понад 300 метрів маскувальної сітки. І це лише за тиждень. Про тилову трудотерапію – сюжет далі.
Вони звернулися до медиків за порятунком – натомість самі рятують життя людей. Пацієнти Черкаського наркодиспансеру вже тиждень ладнають для військових АТО ось такі маскувальні сітки.
Анастасія Савченко, профспілковий діяч: "Жінки більшу частину роблять. Чоловіки теж багато можуть. Кілька метрів можуть сплести".
Роботи, кажуть у наркодиспансері, тут стане на всіх. Одні ріжуть тканину на клаптики. Інші – вплітають їх у сітку.
Юрій, пацієнт Черкаського наркодиспансеру: "Хочеться, щоб не проливалась кров наших бійців, щоб був мир. Це дуже корисна справа".
Володимир, пацієнт Черкаського наркодиспансеру: "Метрів три можу сплести. Це все ми робимо із задоволенням. Аби наша країна скоріше перемогла".
Медики тут теж не стоять осторонь. До справи долучаються у вільний від роботи час.
Варвара Морозенко, молодший медпрацівник: "У мене там є родич. 4 місяці він у Дебальцеве. Їм там дуже тяжко".
Ідея корисної трудотерапії – належить головлікарю. Він особисто, назбирує тканинні рештки по міських швейних майстернях та їздить на базар за сіткою.
Анатолій Борозенець, головний лікар Черкаського наркологічного диспансеру: "Коли підійшов до продавців і сказав, що для АТО – ті продали по закупівельній ціні сітку. Аби було все добре для нашої країни".
Виготовляти камуфляжне покриття у Черкаському наркодиспансері взялись лише тиждень тому. Та вже сплели понад 300 метрів захисної сітки. Як виголять ще стільки ж – відправлять на фронт. Естафету з виготовленням маскувальної сітки від наркодиспансеру перейняли ще й обласні психоневрологічний інтернат та диспансер.