«Панда» у воді. Звичайна перевірка готовності до опалювального сезону перетворилася для працівників ветклініки «Панда» на справжній потоп. Підвальне приміщення, де були хворі тварини, затопило гарячою водою. Працівникам ветклініки довелося власноруч рятувати чотирилапих із окропу. Деталі – в наступному сюжеті.
Ось уже третю годину працівники ветклініки «Панда» чекають на допомогу. Підвальне приміщення ветеринарного центру залило гарячою водою. За словами працівниці клініки Валентини Іванівни, це трапляється вже не вперше.
Валентина Іванівна, працівниця ветклініки «Панда»: «Раніше було таке. Уже факт зафіксували один раз. Ми побачили, що в нас тече вода в підвал і викликали «Теплокомуненерго». Вони подивилися та сказали, що це не наші проблеми, ми тут нічого свого не бачимо. Воду вичерпали, було там 30 см. Вони перекрили десь гвинт у себе на вулиці, тому що вода перестала текти нам у підвал. Я так зрозуміла, що коли не вмикали опалення, то нікого це питання не цікавило».
Цього разу все повторилося за схожим сценарієм. Комунальники вирішили перевірити готовність будинку до опалювального сезону. Тепловики запевнили: якщо проблема їхня, вони її ліквідують. Проте все склалося інакше.
Валентина Іванівна, працівниця ветклініки «Панда»: «Вони ввімкнули тиск і поїхали звідси. Ціла бригада. Не минуло і тридцяти хвилин, як почули шум води в нашому підвальному приміщені. Заходимо, а звідти, прямо зі стіни, тому що в нас іде їхня центральна труба через приміщення, ллється вода таким сильним напором, що за тридцять хвилин у нас набралося по кісточки води».
У відчаї працівники клініки почали телефонувати в усі можливі служби. Проте допомога не надходила.
Валентина Іванівна, працівниця ветклініки «Панда»: «Телефонували ми в «Теплокомуненерго», телефонували в міськвиконком. Там, правда, нам дали телефони, куди звертатися. Але досі ніхто не зреагував. Телефонуємо зараз і питаємо, хто нам викачає воду, тому що вона гаряча, туди зайти неможливо, там тонни дві води. То вони кажуть, що це не наші проблеми. Вода йшла з вулиці в наше приміщення».
Лише через декілька годин на допомогу працівникам приїхали комунальники. Їм вдалося викачати з приміщення 2 тонни гарячої води. За словами ветлікарів, найбільше постраждали чотирилапі хворі.
Олександр, ветеринар: «Вода рухалася з великим напором. У нас у підвалі перебувають тваринки, яких капали на стаціонарі. Різні: і великі, і маленькі. Води було наскільки багато та вона наскільки гаряча, що довелося роззуватися та виносити їх із води. Вони вже деякі намокли. Телефонували разів 10-12, і ніхто не реагував. Довелося самим вимочувати, але це безрезультатно, поки хтось не перекрив кран».
Воду відкачали, а загроза все ж лишилася. Адже як тільки тепловики розпочнуть опалювальний сезон, підвал приміщення затопить знову.