додому Новини Черкащина Із 16 грудня на Черкащині застосовується новий принцип відключень

Із 16 грудня на Черкащині застосовується новий принцип відключень

0
5833
електрика світло електроенергія
kypur.net

Відповідно до інформації від НЕК «Укренерго», 16 грудня, на Черкащині графіки погодинних відключень почнуть застосовуватися за оновленою інструкцією. Це зумовлено вимогами інструкції «Про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії». Про це інформують в Черкасиобленерго

електрика світло електроенергія
kypur.net

Згідно з Інструкцією, змінюється підхід щодо складання та застосування графіків погодинного відключення електроенергії.

Кожна черга ГПВ додатково розділена на дві підчерги – для більш точного та рівномірного розподілу обсягів навантаження, що відключається. 

Години застосування кожної черги та підчерги відповідно до вимог інструкції розроблено НЕК «Укренерго» для кожного дня тижня.

На виконання вимог Інструкції, фахівці Товариства виконали розподіл потужності кожної черги ГПВ на дві підчерги.

До І підчерги увійшли наступні підрозділи Товариства разом із субспоживачами об’єктів критичної інфраструктури* цих підрозділів: Драбівська філія, Золотоніські енергетичні мережі, Смілянські енергетичні мережі, Черкаські енергетичні мережі, Чорнобаївська філія, Лисянська філія, Тальнівська філія, Черкаська міська філія. До ІІ підчерги увійшли такі підрозділи разом із субспоживачами об’єктів критичної інфраструктури* цих підрозділів: Городищенська філія, Звенигородські енергетичні мережі, Кам’янська філія, Канівська філія, Корсунь-Шевченківська філія, Смілянське відділення, Чигиринська філія, Жашківська філія, Катеринопільська філія, Маньківська філія, Монастирищенкська філія, Христинівська філія, Шполянська філія, Уманські енергетичні мережі.

* субспоживачі об’єктів критичної інфраструктури – це споживачі, які живляться від мереж об’єкта критичної інфраструктури і які відключаються по графіках ГПВ (на відміну від самого об’єкту критичної інфраструктури). 

На період дії воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення чи скасування, діють такі правила:

– максимальна одноразова тривалість відключення електроенергії під час застосування ГПВ не може перевищувати 6 годин. Можливе відхилення не може становити більше ніж 1 годину незалежно від температури зовнішнього повітря. При цьому час на перемикання не повинен перевищувати 30 хвилин на відключення та 30 хвилин на включення споживачів.

Відповідно до розробленого НЕК «Укренерго» графіку погодинних відключень, при відключені кожної підчерги (черги) обов’язково звертайте увагу на вказаний час відключення. До прикладу, раніше відключення починалися лише об 11:00, 14:00, 17:00 тощо. В оновленому графіку ГПВ відключення, наприклад, можуть починатися о 09:00, 11:30, 13:30, 16:00 тощо.

Що дають ухвалені зміни? 

–  оновлений механізм регулювання графіків погодинного відключення споживачів буде більш гнучкий і контрольований;

–   зміна розподілу на рівномірні черги і підчерги дозволить відключати при застосуванні ГПВ меншу кількість споживачів.

– завдяки уніфікації в усіх областях України буде застосовуватись єдиний механізм розподілу, відключення будуть більш рівномірними і справедливими – за чіткою черговістю. 

Втім станом на сьогодні застосовані та діють графіки попередньої редакції. 

З оновленими графіками ГПВ можна ознайомитися завантаживши один з відповідних .pdf файлів. Наголошуємо, в оновленому графіку ГПВ усі споживачі залишаються саме в тій черзі, в якій були і до цього, тому cпоживач тільки перевіряє до якої підчерги він залучений. Залучення cпоживачів до черг і підчерг, як правило, не змінюється. Якщо буде потреба зміни прив’язки споживачів до черг або підчерг відповідні зміни будуть публікуватися на офіційному сайті Торвариства.

ПАТ «Черкасиобленерго» щодня, після отримання відповідної команди від НЕК «Укренерго», буде повідомляти на своєму офіційному сайті години застосування ГПВ черг та підчерг (якщо черга буде застосовуватися частково) на наступну добу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x