Музей Російсько-Української війни переїжджає до незавершеного приміщення дзвіниці Свято-Михайлівського гарнізонного храму. У дзвіниці уже є приміщення, які можна використовувати. Про це повідомляє власний кореспондент ВІККА.
У духовенстві сподіваються, що поява тут патріотичного музею наповнить життям недобудову.
ВОЛОДИМИР ПЕДЬКО, КЛІРИК СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ГАРНІЗОННОГО ХРАМУ
Учора з’явився образ, назви, як вулик, куди ми всі злетимося і почнемо продукувати мед для українського народу.
Повернення Свято-Михайлівського храму під крило ПЦУ подарувало надію, що дзвіницю добудують і на її базі реалізовуватимуть корисні для українського суспільства проекти.
ВОЛОДИМИР ПЕДЬКО, КЛІРИК СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ГАРНІЗОННОГО ХРАМУ
У нас є надія що музей стане і музеєм нашої бригади. Це не буде як у державних музеях, де не можна нічого торкатися. Ми хочемо, щоб діти надихалися. Щоб вони могли взяти і надіти на себе бронежилет якогось загиблого воїна.Щоб це був музей, який виховуватиме олоде покоління.
Протягом 7 років Олексій Святенко власним коштом утримував музей російсько- Української війни. Щороку витрачав на це по 300 тисяч гривень.
ОЛЕКСІЙ СВЯТЕНКО, АВТОР МУЗЕЮ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ
І тут як гора з плеч. Вже є як розгорнутися. У місяць музей відвідували більше 2000 тисяч людей. І тепер уже, маючи такі приміщення і підтримку і допомогу, я тепер думаю що тут у рази цього всього більше буде.
Нинішні площі дозволяють музею змінювати формат.
ОЛЕКСІЙ СВЯТЕНКО, АВТОР МУЗЕЮ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ
Це приміщення, куди з благословіння Владики Іоана та інших капеланів переїде мій патріотичний музей російсько-Української війни.
Олександр Іващенко, Юрій Підгаєвич, Телеканал Вікка