Шукають нового господаря для бенгальського кота Лео. Оголошення розмістила в групі Черкаська група допомоги тваринам черкащанка Оксана Покришка.
Кіт зараз проживає під Черкасами у дворі приватного будинку. Як виявилося, попередні господарі відвезли його в село до бабусі, де і залишили. На кота є документи, йому чотири роки. Кіт кастрований. Одна із головних умов – нові господарі не повинні мати котів і маленьких дітей.
«Лео дуже грайливий. Авторитет – це чоловік і жінка, яка годує. Інші можуть получити чортів, якщо лізтимуть потискати. Кіт великий, їсть гарно», – зазначено в оголошенні.
Зараз бенгал Лео проживає під Черкасами, вимушений жити на вулиці. Контактний номер телефону 068 866 59 40.
Бенгальська кішка – це рідкісна порода. Як зазначають у Вікіпедії, Виникла порода завдяки старанням студентки Жанни Міль, що жила в Аризоні й хотіла вивести породу домашніх кішок, зовні схожих на диких.
Родоначальниками породи є дика бенгальська кішка Felis Bengalensis (звідки порода й одержала свою назву) й американська короткошерста. Надалі в становленні породи брали участь кішки інших порід: єгипетські мау, бурмеси й різні кішки із забарвленням табі. Знадобилося майже 22 роки на те, щоб нова порода затвердилася. У 1990–91 pp. нова порода була допущена до участі в чемпіонатах.
Поступово порода набуває популярності. Представники породи завезені до Європи, але оскільки вони поки що там рідкісні, є одними з найдорожчих.
Читайте також на сайті vikka.ua
- Київський архітектор родом з харківського Ізюму Костянтин Нагорний викладає на своїй сторінці в мережі Фейсбук картини Черкас.
- Найбільшого удару по архітектурному обличчю Черкас нанесла саме радянська влада. В часи СРСР зносились цілі квартали так званої «міщанської забудови». А замість них виникали сірі будинки із одноманітним архітектурним обличчям.
- Читайте новини vikka.ua у зручному форматі:телеграм-канал,
сторінка у фейсбуці,
акаунт в інстаграмі,
ми в TikTok.
Усі відео ТК «ВІККА» доступні на ютюб-каналі.