КориснеҐрунтівка: види та призначення

Ґрунтівка: види та призначення

- Advertisment -

У величезній кількості найдрібніших завдань, які треба вирішити, займаючись ремонтом, можна випадково не звернути уваги на важливий етап. Кожен досвідчений будівельник скаже, що грунтовка – невідомна частина оздоблювальних робіт, без якої ці роботи доведеться виконувати двічі. Отже, щоб обережно використовувати кошти, важливо дотримуватись технології, і не пропускати етап ґрунтування стін.

Ґрунтівка: для чого саме потрібна?

Грунтівка має одну незамінну функцію: вона змінює характеристики будь-яких матеріалів у кращу сторону, забезпечуючи якісну адгезію. Завдяки їх оздоблювальний матеріал або розчин надійно зчіплюється з основою, і буде триматися роками: аж до наступного ремонту.

Грунтовка для стін: призначення

Існують вузькоспеціалізовані ґрунтовки, призначені лише для певних цілей, але більшість із них – – універсальні, і здатні створювати комплексний захист. Щоб розібратися, яку купити ґрунтовку, важливо знати особливі функції окремих продуктів:

  • суміш для металу захищає основу від корозії;
  • грунтівка вирівнює шорсткість стін;
  • вона знижує або підвищує абсорбцію з поверхні;
  • попереджує появу комах-шкідників, грибків, плісняви, водорослей;
  • надає основі антибактеріальних якостей;
  • покращує міцність та довговічність декоративного покриття.

Тепер ви остаточно переконалися, що ціна ґрунтовки – не головне. Тим більше вона завжди досить доступна, який би варіант ви не вибирали.

Грунтовка за складом

Ґрунтівки відрізняються за складом, і чинять різний вплив на матеріал основи. Серед яких основних видів доведеться вибирати?

  • Грунтовка глибокого проникнення – для пористих матеріалів Така суміш покращує зціплення та скріплює основу, закупорюючи пори.
  • Адгезійна – найкращий варіант для гладких непористих поверхонь: металу, стекла, пластику, полімеру. Вона добре скріплює матеріали між собою.
  • Антигрибкова – для старих та сипучих поверхонь, на яких часто виникає грибок. Використовується зазвичай у кухнях та ванних кімнатах.
  • Ізолююча – створює паропроникну кулю для захисту від вологи та розтріскування.
  • Морозостійка – для виконання робіт за низьких температур.
  • Бетоноконтакт дозволяє скріплювати між собою неспівставні матеріали: наприклад, глянцеву поверхню та плитку.
  • Фарба-грунт – консервант для зовнішніх робіт, якщо їх не вдається закінчити в найближчу годину. Коли ви повернетеся до оздоблення стін, вони зустрітимуть вас у первозданному стані завдяки ґрунтовці цього типу.

Вибрали найактуальніше?

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Стало відомо, хто претендує на посаду директора Першої міської гімназії у Черкасах

Участь у конкурсі на посаду директора начального закладу беруть дві претендентки. Про це повідомили під час відео-трансляції на сторінці департаменту освіти та гуманітарної...

В Іркліївській громаді відкрили ветеранський простір

В Черкаській області продовжують роботу зі створення повноцінної мережі ветеранських просторів. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. За...

Цікаве:

Як вибрати надійний USB-кабель?

 Здавалося б, USB-кабель – дрібниця, якій не варто приділяти...

Як обрати університет в Словаччині: поради від Free Student Slovakia

Словаччина стала популярним вибором для студентів з усього світу,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас