У мерії Черкас готуються приймати непопулярні рішення. Причина – невиконання дохідної частини міського бюджету. За ці два місяці міська скарбниця не доотримала 85 млн. грн. Прогноз до кінця року – близько 250 млн. грн. У мерії зізнаються, що це досить значні кошти.
Тому прийняте рішення взяти курс на зменшення витрат. Про це розповів секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.
У першу чергу, за словами Юрія Тренкіна, переводяться на волонтерські засади 19 КСНів міста. У рік утримання цих структур (оплата комунальних за приміщення, заробітна плата голови та секретаря) обходиться платникам податків у понад 5 млн. грн. КСНи вирішили перевести на волонтерські засади. За інформацією нашого видання, таке рішення викликало спротив серед деяких голів КСНів, які стверджували, що це єдиний їхній заробіток.
Окрім того, за словами Юрія Тренкіна, Бондаренко провів наради із працівниками мерії та директорами комунальних підприємств.
«Він довів про необхідне скорочення фонду заробітних плат, а також про скорочення штатної чисельності міських чиновників. Є війна з агресором. Ми повинні приймати непопулярні заходи, щоб зберегти місто, зберегти наші ресурси. Я вірю в те, що після перемоги ми повернемося до мирного життя», – зазначив секретар міської ради.
Нагадаємо, що фонд заробітної плати чиновників мерії близько 250 млн. грн. Там працює понад 650 людей.
Читайте також
Черкаська влада просить не підвищувати ціни на оренду житла
ДАВНО ПОРА СОКРАТИТЬ ДАРМОЕДОВ …
Наконец то умное решение сократить численность и фонд зарплаты у бездельников, которые каждый месяц тянут с наших карманов.
Ніколи не чув про ці КСН – комітети самоорганізації населення (розтлумачив абривіатуру за допомогою гугла). Чому мене ніхто нікуду не організовував? Сам ходив до музеїв, театрів, бібліотек. А тут такі структури! Може мені було б цікаво. (Якщо вони справді там чимось займалися). 5млн. на їх утримання! І директори там у них і секретарки! А 650 осіб, що працюють в мерії! Де вони там всі вміщуються?
А в перше десятиліття незалежності України чисельність Черкаського міськвиконкому, при більш широких повноваженнях, ледве перевищувала 100 працівників… Надалі столична верхівка влади стала перетворювати органи місцевого самоврядування в годівничку для місцевих “еліт” шляхом підвищення нормативів чисельності органів місцевого самоврядування та шляхом передачі їм повноважень щодо регулювання власного зарплатного фонду.
Де вміщуються? – По одному на один кабінет у будівлі місквиконкому та в будівлях комунальної власності, які використовуються, або використовувались ліквідовпними об’єктами соціальної інфраструктури міста… “Економія” на утриманні будівель, звичайно, КОЛОСАЛЬНА!
Цікаво, що з тендерами, з ларьочками, земельними діляночками, пора вже гнати з міськради цих халамидників, тоді і гроші в міському бюджеті будуть, а так будуть далі розтягувати.
Що? В мерії 650 !!! ??? чоловік!? Ви здуріли? Місто корме цілу АРМІЮ НЕРОБ!? Хай би так було завжди. Бо всьому є свій край.
Та ще й у вік комп’ютеризації! Раніше писали і рахували вручну, купа різних облікових книг…І все встигала мала кількість працівників .. А зараз на одного раба три прораба. Та ще й за такі зарплати і премії!