У державі криза, але ремонтні майстерні цього не відчувають. Майстри ледве встигають виконувати свою роботу. Завдяки економним черкасцям, вони латають дірки на сукнях, ремонтують китайське взуття та лагодять пилососи, яким уже понад півстоліття. Про популярність ремонтної галузі у Черкасах – дивіться у сюжеті далі.
Усьому світу криза принесла бідність, а ремонтним майстерням… гроші. Не виняток і черкаські ательє. Доки інші сфери послуг шукають заробітку, майстерні не встигають виконувати замовлення. Нині це чи не єдина ланка промисловості, що набула розквіту в часи фінансової нестабільності.
У майстерні, в якій ремонтують техніку, ніде ступити. Усе приміщення заставлене зламаними приладами та запчастинами для ремонту. Майстер Олексій, що повертає до життя пошкоджену техніку, знає, чому люди не поспішають викидати її на смітник.
Олексій, слюсар-механік електромеханічних приладів та систем: «Люди звикли до старих речей, а речі виходять із ладу. Вони зрозуміли, що дешевше їх відремонтувати. Тим більше, що нові речі коштують досить дорого, а низькоякісні брати немає сенсу».
Майстер Андрій згадує, як йому доводилося ремонтувати речі, яким понад півстоліття. Але відразу ж додає, що та техніка була зроблена на совість, лише час пошкодив її.
Андрій, слюсар із ремонту складної побутової техніки: «Дрель