Даєш дитячі табори! У Черкаській обласній адміністрації вирішували, де і як відпочиватиме влітку учнівська молодь. За показниками минулого року, Черкащина замикає трійку лідерів за кількістю охоплених відпочинком дітей. Натомість оздоровчих закладів в області бракує. Збільшити їх мережу, а також поліпшити якість відпочинку й оздоровлення – такий план-максимум поставили обласні чиновники районній владі та керівництву цих закладів.
Минулого року впродовж літнього сезону відпочили та оздоровилися більше 84 тисяч дітей із усієї області. Такий результат – третій в Україні.
Вадим Береза, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА: «У 2010 році, незважаючи на затримку в ухваленні бюджету, проведенні тендерів, на аномальну погоду, все ж таки були проведені заходи щодо відпочинку й оздоровлення дітей».
Якщо відпочили минулого року 88% дітей, то оздоровитися мали змогу всього 12%. Такою ситуацією в обласній адміністрації не задоволені.
Юрій Тимошенко заступник голови Черкаської ОДА: «Хоч статистика із закладами оздоровлення заспокоює, але це лише для замилювання очей. У минулому році в області 1002 оздоровчі заклади працювали, з них 821 – пришкільний оздоровчий табір».
За словами заступника губернатора, дитячих оздоровчих закладів в області всього 16. У багатьох районах їх немає взагалі. І це при тому, що в минулі роки їхню мережу не скорочували та не перепрофільовували. Натомість стан здоров’я дітей із кожним роком лише погіршується. Тому цьогоріч на меті в обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту – охопити максимальну кількість дітей саме якісним оздоровленням.
Юрій Тимошенко, заступник голови Черкаської ОДА: «З цією метою створена спеціальна комісія, яка проводитиме атестацію, покликану забезпечити якість оздоровлення».
Окрім того, в області, говорить Юрій Тимошенко, є низка оздоровчих закладів, які з різних причин не працюють уже багато років. Сьогодні ситуацію вивчають. У планах – відновити їх роботу в максимально короткі терміни.