Навчальні заклади у віддалених селах потребують особливої уваги. Адже і серед вихованців малокомплектних шкіл може бути чимало талантів. Так вважає народний депутат України Богдан Губський. Ще взимку він побував у школі села Мелесівка Золотоніського району. В рамках своєї програми «Школа майбутнього» нардеп встановив там сучасний мультимедійний комплекс. Нині ж, у рамках іншої програми – «Освіта і духовність», – нардеп влаштував екскурсію до столиці для педагогів цієї школи, аби вони отриманими враженнями поділилися з учнями. Також у культпоході взяли участь представники сільської інтелігенції золотоніських сіл Коробівка та Вільхи. Продовжать наші кореспонденти.
Побувати на виставі в театрі, а тим більше у столичному, для сільських учителів, медиків і працівників культури – дивина. Таку приємну можливість представники сільської інтелігенції з Коробівки, Мелесівки та Вільхів отримали завдяки народному депутату України Богдану Губському.
Після вистави в селян емоції зашкалюють.
Ольга Максьома, колишній вихователь дошкільного начального закладу, с. Коробівка: «Сподобалася вистава, дуже добрі враження. Ми до театру ходимо дуже рідко. Дякуємо і артистам, і тим, хто нам організував цю поїздку».
Віра Маковська, вчитель-пенсіонер, с. Коробівка: «Я давно вже не була в такому театрі. Мені сподобалося. Енергетика від артистів ішла шалена. Це – шанована людина, ми його поважаємо, знаємо, голосували за нього».
Відвідини театру – не єдиний сюрприз, який підготував Богдан Губський селянам. Напередодні великого християнського свята вони отримали можливість побувати в найбільшій українській святині – Києво-Печерській лаврі. Представники сільської інтелігенції із захопленням слухали екскурсовода.
Ольга Зражевська, вчитель, с.Коробівка: «Дуже сподобалася атмосфера цього духовного настрою. На душі – благодать. Ми дуже задоволені, дуже вдячні».
Не менш приємною несподіванкою стала для селян зустріч із організатором поїздки. Вони змогли поспілкуватися з нардепом і розповісти про свої проблеми. Завдяки впроваджуваній Богданом Губським програмі «Освіта та духовність» на просвітницьких екскурсіях у столиці вже побували сотні сільських освітян, медиків і працівників культури черкаського Лівобережжя та Канівщини. Серед них – і вчителі малокомплектних шкіл, як у Мелесівці Золотоніського району. Тут діти навчаються лише до 4-го класу, а потім продовжують навчання в іншому селі. Саме таким закладам нардеп обіцяє приділяти найбільшу увагу.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я абсолютно впевнений, що та співпраця, яку ми обрали, дає можливість педагогам навіть із малокомплектних шкіл отримати інформацію про культуру, про нашу історію, яку вони можуть донести дітям і тим самим надати їм більше знань».
На думку Богдана Губського, саме в сільській глибинці часто народжуються майбутні генії. Проте такі діти мають менше можливостей для розвитку. Тож нардеп планує і надалі впроваджувати свої програми «Школа майбутнього» й «Освіта та духовність».