Новини на ВІККАВіККА-новиниУ процесі асфальтування Хрещатика знищені 19 здорових дерев

У процесі асфальтування Хрещатика знищені 19 здорових дерев

-

- Advertisment -

Створювати комунальні підприємства, які розчищатимуть підступи до води, зносячи незаконні паркани. Таку пропозицію озвучили на нещодавньому засіданні спеціальної комісії ОДА, яка бореться з порушеннями у сфері незаконної забудови берегів Дніпра. Проте таку пропозицію, звісно, не підтримали. Як чиновники хочуть боротися із «царськими селами», пише одна зі свіжих газет. Подробиці – в огляді преси.

Асфальтування доріг

Асфальт кладуть, тріски летять, пише «Акцент». У процесі асфальтування Хрещатика на ділянці між вулицями Б. Вишневецького і Свято-Троїцької знищені 19 здорових дерев. Ураховуючи подальший фронт робіт, перспектива насторожує, пише журналіст. У мерії стверджують, що дерева заважали проведенню робіт. Під час останньої прес-конференції мер Сергій Одарич повідомив, що взагалі планує все переробити на черкаському Хрещатику, зокрема пересадити та замінити всі дерева, які там ростуть. Він розповів, що наступного року громадськості представлять проект, згідно з концепцією розвитку цієї вулиці, з урахуванням організації пішохідних рекреацій – міні-зон відпочинку.

Закон не для всіх

До теми забудови прибережної смуги Дніпра повертається «Черкаський край». Цю проблему знову нещодавно обговорювали на комісії в облдержадміністрації. Засідання було багатим на емоції. Виявилось, що приборкати наступ «окупантів» прибережної смуги обласним чиновникам ледь до снаги. Бо серед союзників «окупантів» і законодавство, і суди. Після довгої балаканини один із членів комісії заявив, що вже не раз казав, що проблему самозахоплень землі у прибережній смузі вирішити неможливо, бо цього насправді не хочуть ні правоохоронні органи, ні сільради. Після цього журналістів попросили залишити засідання.

Підготовка до виборів

Про підготовку до виборів пише «Молодь Черкащини». Близько ста інформаційних стендів мерія Черкас установила на зупинках громадського транспорту. Виготовлені вони з металу. Кожен – заввишки близько двох метрів. Інформаційна частина, розміром 1,2 на 1,8 м, розрахована на прикріплення політичних агітматеріалів і рекламних оголошень із обох боків. Таких місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації в Черкасах затвердили 141.

Молочна заборона

На черкаських базарах заборонено торгувати домашнім молоком у пластикових пляшках. Про це пише «Газета по-українськи». Заборона діє вже давно, проте активно ганяти торговців почали десь із два тижні тому. Та штрафів вони особливо не бояться, торгують із-під поли. Тому що, запевняють продавці молока, пластикова тара зручніша у використанні. Вона не б’ється та легша, тому з села на продаж можна привезти набагато більше молока. Не радіють таким заборонам і постійні клієнти. Купувати молоко у пластику не бояться, а на базар власну тару майже ніхто не носить.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

«Ставимо три крапки»: співочий колектив «Буднітай» припиняє виступати (ВІДЕО)

Вокальний гурт «Буднітай» припиняє виступати. Про це повідомили учасниці колективу в ефірі програми «ПроТворче» на телеканалі ВІККА. Як пояснює засновниця...

На Черкащині вполювали дикого кабана: у нього виявили африканську чуму

На території ТОВ «МТ «Тимошівське» у Кам’янській ОТГ під час ліцензійного полювання було добуто дикого кабана віком до одного...

Цікаве:

Гравіювання на шкірі: як змінювалась його роль в історії

Гравіювання на шкірі – це техніка, яка має багатовікову...

Як під’єднати телефон до комп’ютера?

Під час купівлі нового телефона в комплекті обов'язково має...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x