Новини на ВІККАСпортивні новиниФутболісти черкаського «Славутича» здобули п’яту перемогу в чемпіонаті України

Футболісти черкаського «Славутича» здобули п’яту перемогу в чемпіонаті України

-

Футболісти черкаського «Славутича» здобули п’яту перемогу в чемпіонаті України. На своєму полі вони обіграли «Реал Фарм» із Южного з рахунком 2:0. Підопічні Олександра Кирилюка продовжують перебувати на другому місці турнірної таблиці у групі «А».

Перед початком гри почесний президент ФК «Славутич», голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб вручив комплекти форм дебютантам вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України – гравцям «СДЮСШОР-Славутич».

Незважаючи на перевагу в матчі з «Реал Фармом», господарям удалося втілити її в голи тільки у другому таймі. А до перерви мали шанс відзначитися Тарасенко, Сергійчук, Вайда та Лобов. Гості відповіли наприкінці тайму двома небезпечними випадами, але захист «Славутича» на чолі з Андрієм Лєнчінковим зіграв надійно.

Забити підопічним Олександра Кирилюка вдалося на перших хвилинах другого тайму. В’ячеслав Ткаченко, який щойно з’явився на полі, відкрив рахунок потужним ударом під поперечину. Закріпили свою перевагу господарі за 15 хвилин до завершення матчу. Шандор Вайда заробив пенальті, а Олег Тарасенко його чітко реалізував. Після цього суперники обмінялися кількома небезпечними моментами. У черкащан, зокрема, дві хороші нагоди не використав Сергійчук. Утім рахунок 2:0 залишився незмінним до фінального свистка.

Після 9 туру «Славутич», як і раніше, відстає від «Десни» на три очки.

Завершальний поєдинок першого кола черкащани зіграють 15 вересня в гостях проти одеського СКА.