АМКУ розбушувався
Обласне відділення антимонопольного комітету заповзялося штрафувати. Про це пише «Молодь Черкащини». На максимальну суму – 17 тис. гривень Антимонопольний комітет оштрафував два черкаські підприємства. Одне з них, ТОВ «Черкаські телекомунікаційні системи», потрапило на олівець антимонопольців на підставі звернень громадян. Річ у тім, що від людей вони вимагають наперед вносити плату за надані послуги. На таку ж суму цьогоріч Черкаське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало і «Черкасигаз». Причина – завищена вартість балонів скрапленого газу, які продавали черкащанам.
Черкащанки – найбагатші
Черкащанки Наталія Нетовкіна та Людмила Русаліна ввійшли до першої п’ятірки українських багатійок. Про це пише видання «Прес – Центр». До списку 15 найбагатших жінок України, днями оприлюдненого виданням DELFI, увійшли дві черкащанки, які посіли 4-е й 5-е місця. Згідно з рейтингом видання, на 4-ій сходинці – депутат Черкаської облради Людмила Русаліна. Її статок оцінюють у 40 мільйонів доларів. Заробила вона його на золотоніській горілці та шполянських ласощах. Наступна в списку вітчизняних мільйонерок – Наталія Нетовкіна. Її статок дорівнює 30 мільйонам доларів, а сама Нетовкіна є співвласницею українсько-швейцарської ювелірної компанії Zarina Group SA.
Села вимирають
Українські села вимирають рекордними темпами. Про це пише «Акцент». За даними департаменту статистики населення і адміністративно-територіального устрою, у середньому з карти України щороку зникає більше 20 сіл, і за останні десять років їхня кількість – 268. Ще декілька тисяч перебувають «на межі», і їхнє вимирання – питання декількох років. В історії України вже були періоди катастрофічного скорочення сільського населення, але всі вони були наслідком воєн, неврожаїв тощо. Подібного ж вимирання сіл, у мирний час і без видимих катастроф, ще не було.
Поселення бомжів
На Луначарці з’явилося поселення бомжів. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». У лісі в районі вулиці Луначарського бомжі зробили собі своєрідне селище. Сталося це цілком стихійно. Саме поселення згодом розкололося на кілька таборів. У кожному проживає 5-7 осіб. Буває й більше. Грошовий обіг одного жителя «табору» становить близько двохсот гривень у день. Незважаючи на розмаїття характерів, між собою поселенці живуть мирно. Нерідко ходять у гості в інші лісові колонії, але сторонніх гостей у себе нерадо вітають.