В їхніх жилах не тече блакитна кров, але вони вчаться жити, як аристократки. Шестеро черкаських школярок стали вихованками «Школи юної леді». Така віднедавна запрацювала в Черкасах. Викладачі навчають дівчат манер, моди та стилю. Як проходять уроки – Олена Берестенко далі.
У свої 11 Анастасія – спортсменка, активістка та просто красуня. Віднедавна ще й вихованка «Школи юної леді». Тут вивчає основи перукарського мистецтва, етикету й дефіле.
Анастасія Лемещук, вихованка «Школи юної леді»:
Та удосконалюють у школі не стільки зовнішній вигляд, як внутрішнє «я» кожної з панянок.
Анастасія Лемещук, вихованка «Школи юної леді»: «
Анна Стрижак, вихованка «Школи юної леді»:
Заняття тут і практичні, й теоретичні. Сьогодні на уроці вчать основ дефіле. Справжню леді видно здалеку – за її ходою і поставою, кажуть викладачі. Аби навчитися правильно ходити, тут озброюються книжками.
Анна Кривопишина
Із дітьми працюють перукарі, хореографи, педагоги. Курс юної леді розробила одна з організаторів проекту.
Анна Кривопишина, викладач, керівник «Школи юної леді»: «Це вивчення основ етикету, ораторського мистецтва. Також навчаємо, як правильно поводитись у театрі, ресторані. Тобто всі ті навички, які знадобляться дівчаткам у дорослому житті».
Відкрити школу для справжніх панянок у Черкасах не один рік мріяла нинішня директорка Будинку культури Ірина Тітовська. Керівниця каже: в її дитинстві бути леді не навчали. Тож у сучасних школярок є неабиякий шанс.
Ірина Тітовська, директор Черкаського міського будинку культури ім. Кулика:
Окрім модельних і ораторських премудростей, тут навчають і простих істин. Як-то любити себе – головне завдання жінки. Засновники школи кажуть: якщо дівчина любить і поважає себе, гармонійне життя їй забезпечене.