НовиниЧеркащинаЧерез байдужість управителя частина квартир у Черкасах досі без...

Через байдужість управителя частина квартир у Черкасах досі без тепла

- Advertisment -

Черкасці продовжують скаржитися на роботу "Нової Якості". За словами містян, через недобросовісне виконання обов’язків управителя їхні помешкання досі без теплопостачання. Про це у соцмережі повідомив черкасець Володимир Денисенко.

Чоловік повідомив, що станом на сьогодні, 31 жовтня, у його багатоповерхівці, за адресою вулиця Гетьмана Сагайдачного 173/2 досі холодно.

"Все через те, що 28 жовтня прийшли сантехніки та підключили наш будинок до опалення. Нарешті , зраділи люди. Але не цього разу. Я проживаю на п'ятому поверсі і кожного разу, коли включають опалення, спускаю повітря із батарей, щоб система працювала, як належить їй працювати. Але після того, як я зробив цю маніпуляцію, то зрозумів, що нічого корисного з цього не вийде", − повідомив чоловік.
 

Він зазначив, що в його квартирі в двох батареях вода – кип’яток, у двох інших – зовсім холодна. А ще в двох – води зовсім немає. Коли ж відкриваєш кран Маєвського, то система затягує в себе повітря.

Володимир Денисенко телефонував працівникам ТЕЦ, однак ті повідомили, що всі питання слід задавати управлінській компанії.

"На сайті "Нової якості" я написав листа управляючому компанією Андрію Бортнику про нашу проблему. А у відповідь – тиша. Я все ж таки спробував інший варіант. Мешканець нашого будинку дві години свого часу потратив , щоб додзвонитися на мобільну гарячу лінію. Працівниці Call-центу він пояснив всю ситуацію, отримав відповідь, що заявка прийнята і зв’язок обірвався", − зазначив черкащанин.

 

Про неякісну роботу "Нової Якості" у коментарях під постом почали висловлюватись й інші черкасці. Ті аналогічно подають заявки в усі інстанції, однак на питання, коли ж їм увімкнуть теплопостачання, жодних відповідей не отримують. Стверджують, що за десятки років життя в Черкасах ще не мали такої проблеми з початком опалювального сезону.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці скаржаться на гори сміття під дворами.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У ДТП в Черкасах постраждала жінка, поліція відкрила кримінальне провадження

Аварія за участі двох авто сталася 11 квітня близько 21:30 години на перехресті вулиць Митницька та Благовісна, що в...

На Черкащині цієї ночі знищили три ворожі БпЛА

Уночі на всій території Черкащини оголошували повітряну тривогу. Сили оборони знищили три ворожі безпілотники. Про це повідомив начальник Черкаської...

Цікаве:

Вентилятор з пультом: керуй прохолодою з дивана

Спекотний літній день, квартира нагрівається, як піч, а вам...

Як вибрати надійний USB-кабель?

 Здавалося б, USB-кабель – дрібниця, якій не варто приділяти...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас