Новини на ВІККАВіККА-новиниЧасова мандрівка від Соснівки до Кривалівки стає все доступнішою

Часова мандрівка від Соснівки до Кривалівки стає все доступнішою

-

- Advertisment -

Часова мандрівка від Соснівки до Кривалівки стає все доступнішою. Майже всі міські бібліотеки вже отримали книгу «Черкаські місторії». Решта – матимуть її із дня на день. Нагадаю, це патріотичне чтиво про рідне місто написав черкаський журналіст Борис Юхно. Книжкова новинка – про життя, побут, культуру звичайних черкасців. Як почати її читати, вже переконалася кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко, то відірватися дуже важко.

На цих бібліотечних полицях – книжки про Черкаси. Не пусто, але й не густо, шкодує завідувачка відділу. Щоби краєзнавчого чтива було більше, тут роблять підшивки із місцевих газет. Вони вже геть зачитані.
Любов Ткач, завідувачка відділу Черкаської обласної бібліотеки для дітей: «Краєзнавча література дуже запитана. От, наприклад, у минулому році десь 25% від виконаних читацьких запитів були саме присвячені краєзнавчій тематиці».
Через це книжкова новинка про рідні Черкаси стала подією у житті міста. Авторство фоліанта належить черкаському журналісту Борисові Юхну. Історія обласного центру його захопила вже давно. Почав із циклу статей у місцевій пресі, а закінчив цілою книгою.
Борис Юхно, автор книги: «Деякий час були проблеми із тим, щоб її надрукувати, але одного чудового дня я зайшов до Сергія Володимировича, залишив йому на кілька днів її для ознайомлення».
Сергій Отрешко, голова ГО «Рідне місто Черкаси», депутат Черкаської міської ради: «Після того, як я ознайомився та прочитав, однозначно вирішив, що вона повинна стати відомою широкому загалу, тому що книжка справді неординарна, просто чудова, на мою думку».

Громадська організація «Рідне місто Черкаси» не вперше взялася за видання патріотичних матеріалів. Завдяки їй уже вийшли у світ фотоальбом «Черкаси у призмі часу» та презентаційний диск про символіку міста. До «Черкаських місторій» уже прикипіли душею усі, кому вона завдячує своєю появою.
Олександр Третяков, директор видавництва «Брама-Україна»: «Самим змістом купує відразу, навіть коли працюєш над книгою, бачиш на екрані цю інформацію. Підсвідомо вона десь працює і робить свою теплу, добру справу».
«Місторії» вже оцінили науковці. Комусь забракло у них фактів. А хтось назвав дітище Юхна «незанаученою» оповіддю про життя Черкас. Тепер книгу «тестуватимуть» бібліотекарі й освітяни.
Микола Щербина, учитель історії Черкаської школи № 32: «Для мене ця книга в майбутньому, я думаю, стане настільною книгою, якою я зможу користуватися, як краєзнавець, як вчитель, як керівник гуртка» .
«Місторії» вже поповнили книжковий фонд обласної бібліотеки для дітей. Із дня на день це чтиво матимуть усі книгозбірні міста.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

«Черкаські Мавпи» стартують у Кубку України Favbet 2024/25

Вже цієї суботи, 30 листопада, «Черкаські Мавпи» розпочинають боротьбу в Кубку України Favbet. У стартовому матчі 1/8 фіналу суперником...

Дев’ять підприємств Черкащини отримали від держави 42 мільйони на розвиток переробки

Понад 42 млн грн на розвиток переробки отримали від держави 9 підприємств Черкащини цьогоріч. Вони скористалися можливостями програми «єРобота:...

Цікаве:

Пральна машина Electrolux – особливості, зручності, поширені поломки

Пральна машина Electrolux – це техніка преміум-класу, відома своєю...

Городництво – як спосіб життя: поради, як і де вибирати насіння

Городництво — це не просто спосіб забезпечити себе свіжими...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x