Класичне весільне вбрання – в минулому. Черкаські наречені надають перевагу сукням у етностилі. Одну з таких обрали кращою серед десяти представлених на щорічному фестивалі «Весільний кураж». Над образами моделей упродовж дня працювали стилісти, візажисти та перукарі. Конкурс кращого весільного образу розпочався, як і анонсували, у Долині троянд. Та у плани організаторів втрутилася злива. Учасникам довелося шукати притулку в одному з торговельних центрів.
Вони ще неодружені, але вже знавці весільної моди. Незвична фата, яскравий букет, шлейф із мережива – такими весільними аксесуарами оздобили сукні учасниць.
Наталія Журавель, перукар-візажист: «Більше замовляють романтичний образ. Адже наречена зазвичай хоче бути невинною, чистою, неповторною».
П’ять годин стилісти працювали над зачісками та макіяжем. Юлія сьогодні у класичному вбранні.
Юлія Пономар, учасниця фестивалю: «Я вважаю, що сукня має бути класичною. Я не люблю пишних суконь. А ось така форма гарна».
А от Яна обрала червоне намисто, в колір до нього – пасок. Поставила на етностиль – і не прогадала.
Яна Будовицька, переможниця конкурсу: «Я, як справжня українська жінка, ніжна, трохи загадкова, упевнена в собі».
Царський, грецький, український, у стилі мафії – в таких образах дівчата дефілювали на сцені. Та на меті в організаторів – не лише потішити око глядача.
Яна Громико, співорганізатор: «Черкащани, які приходять на конкурс, можуть побачити, які зачіски у тренді. Ті, хто готується до весілля, можуть побачити його організацію від «А» до «Я».
Подивитися на майбутніх наречених прийшли не лише ті, хто готується йти під вінець. Школярка Яна про сукню й фату задумується вже з першого класу.
Яна Литвин, глядачка: «Я мрію про сукню у формі риби. Вона має бути позаду довшою, попереду – коротшою».
Фестиваль «Весільний кураж» у Черкасах проводили втретє. І вже наступного року організатори пообіцяли здивувати вибагливу публіку новими, несподіваними образами.