Чи всі жінки однакові? Відповідь на це одвічне запитання ось уже декілька місяців шукав поет Олексій Юрін. Результатом цих пошуків стало видання книги з однойменною назвою – три десятки іронічних віршів на півсотні сторінках. Своє вже 2-ге поетичне дітище Олексій Юрін презентував епатажно – танцював, читав реп і навіть годував жінок бананами.
Олексій Юрін хімію, може, й не любить, зате любить слово. Бо за професією й покликанням – філолог. Свою другу поетичну книгу він присвятив жінкам.
Олексій Юрін, поет: «Хоча вона має назву «Чи всі жінки однакові?», але там є багато і філософських тем, і лірики. Тобто вона багатожанрова. Коли я готувався до презентації, передивлявся вірші, зрозумів, що саме так треба писати».
Експерименти з римами, парадоксальність висновків – ось фірмовий стиль Олексія Юріна в поезії. Утім письменник уміє дивувати читачів не тільки у книжках. На презентації він читав вірші під акомпанемент гітари, танцював еротичні танці та навіть підгодовував глядачок бананами.
Тетяна Козловська, глядачка: «Він не дивиться, що життя за вікном сумне. Він дивиться на це сумне та пише весело».
Олександр Рудик, глядач: «Нашим людям ця поезія більш аніж потрібна. Тому що вона допомагає людям розвивати мислення. Вона допомагає підійматися над буденністю, над негараздами, турботами та задумуватися про прекрасне».
Оксана Шафоростова, глядачка: «Ця поезія стала ще більш ліричною. У мене склалося таке враження, що Льоша розкрив себе як чоловіка, як лірика. Це, безумовно, приваблює увагу жінок ще більше до Льоші».
Допомагали Олексієві Юріну створити такий перфоманс друзі-музиканти. Американець Ді Кей навіть навчив поета читати реп.
Ді Кей, репер, учасник презентації: «Цей хлопець класний. Я читав його вірші та з радістю погодився взяти участь в його презентації».
Після презентації відповіді на питання, чи всі жінки однакові, глядачі так і не почули. Утім грамотно поставлене запитання – це вже половина відповіді.