ВІККА-корисно. Відпочинок. Клуб «МЕГАЗОНА»

 ...
      

Активно та весело відпочити на новорічні свята пропонує усім черкасцям спортивно-ігровий клуб «МЕГАЗОНА». Чудовий настрій тут вам гарантований. Пограти можна у настільний футбол, баскетбол та аерохокей. За гарні результати кожен отримує від закладу додаткові хвилини гри та призи. Сподобається у «МЕГАЗОНІ» і тим, хто полюбляє стріляти. Для цього в клубі облаштували мультимедійний пневматичний тир. Кожен охочий може обрати мішень на свій смак.

«МЕГАЗОНА» - це, насамперед, гра в лазертек. Ця командна гра полюбилась вже багатьом черкасцям. Для неї існує спеціальний лабіринт з різноманітними спецефектами. Їх кількість та види обирає кожна з команд ще перед ігровим стартом. Площа лазертека - 180 м2. Лазертек - це високотехнологічна забава. Її суть – поцілити у противника лазером за допомогою безпечного бластера-автомата. Попадання фіксують електронні датчики, розташовані на спеціальних жилетах кожного гравця. В цій грі немає ні переможців ні переможених. Передовсім, в ній присутній командний дух.

Загальнокомандні результати відразу ж з’являються на спеціальному моніторі. Особливість цієї гри, говорять працівники «МЕГАЗОНИ» у тому, що вона гуртує людей за інтересами.

«МЕГАЗОНА» - це суцільні розваги та позитив. Обрати собі гру тут зможе кожен відвідувач. За демократичними цінами.

У спортивно-ігровому клубі «МЕГАЗОНА» можна не лише пограти, а й смачно попоїсти. У закладі розташоване міні-кафе. Корпоратив, дитяче свято чи День народження запам’ятається на довго. Колектив «МЕГАЗОНА» радітиме всім гостям не залежно від віку, статі та соціального положення. Приходьте за адресою: Героїв Дніпра, 23. Телефон: (0472) 50-78-87. http//vk.com/megazona

  • Facebook