ВІККА-корисно. Відпочинок

 ...
     

У фільмах і не тільки. Погратися у «війнушки» сьогодні дедалі популярніше. Пейнтбол завойовує серця любителів військово-патріотичних ігор.

Олексій Гапій, організатор пейнтбольних змагань: «Завдання гри – вразити суперника фарбою – кулькою, яка потім нанесе помітку, що вражений гравець. В Черкаси вона прийшла через таких, як я, однолітків моїх. Ми бачили, як це відбувається у великих містах: Київ, Харків. Харків – це столиця пейнтболу України. вирішили спробувати свої сили в місті і потім почали розвивати як вид відпочинку, а згодом перейшли на спорт».

Сьогодні на базі пейнтбольного клубу утворилася справжня команда. Гравці виходять на поле битви навіть на всеукраїнських змаганнях. Утім, це не єдиний напрям роботи пейнтбольного клубу.

Олексій Гапій, організатор пейнтбольних змагань: «Увесь наш пейнтбол обєднує пейнтбольний оператор - paintball.ck.ua. Об’єднує кілька клубів по містах нашої області, зокрема Тальне, Ватутіно, Черкаси, Звенигородка. Ми не просто проводимо ігри, допомагаємо людям розслабитися, обслуговуємо різні корпоративи, виїзні ігри, організовуємо змагання як корпоративні – усередині корпоративну, так і міські або відкриті міські першості».

Гра у пейнтбол, зауважують організатори, то справжній курс молодого бійця. Пейнтбольний вишкіл можуть пройти всі охочі.

Олексій Гапій, організатор пейнтбольних змагань: «Як вікових, так і статевих обмежень немає. Єдине, що зовсім маленьких – 3-5 класи, не беремо. Уже старші, віком від 14 років, ми просимо, щоб були з батьками. І тут уже влаштовуємо їм змагання. Від 15 років, будь ласка, можна приходити».

Перед початком гравці слухають фаховий інструктаж.

Олексій Гапій, організатор пейнтбольних змагань: «Обовязково бути у масці на полі і тримати маркер на запобіжнику – аби він ненароком не вистрелив. Коли починається гра, безпосередньо перед грою всі мають бути у масці, а маркер перед грою знімається із запобіжника. Потім починається гра. Коли свистить свисток «стоп», всі ставлять на запобіжник і тільки потім можна знімати маску».

У пейнтболі головне – пофарбувати суперника. Проте учасники понад усе цінують адреналін та емоційну розрядку.

Сергій Іванченко, учасник бойових дій: «Пейнтбол – це екстремальна гра. Відповідно отримуєш екстремальні емоції, прилив адреналіну. Кожна гра дарує такий заряд енергії, якої вистачає на декілька тижнів уперед. Якщо порівнювати порцію адреналіну, яка виділяється під час гри у футбол, і порцію адреналіну, яка виділяється під час гри у пейнтбол, то відповідно її потрібно помножити на 10».

Данило Шацький, учасник бойових дій: «Эта игра очень сильно развивает человека. Потому что он изучает тактику игры. Может научиться пользоваться оружием в будущем навыки игры в пейнтбол можут помочь тебе. Потому что если ты пойдешь в армию или поедешь в лагерь, то эти навыки когут помочь в жизне».

Олексій Гапій, організатор пейнтбольних змагань: «Пейнтбол згуртовує людей, колектив. Допомагає потім пробиватися у житті, розуміти один одного краще».

Пейнтбол – це стратегія, це командний дух, це точність і швидкість. Тому беріть друзів і на власній шкірі відчуйте справжній драйв.

  • Facebook