ВІККА-корисно. Відпочинок. Чайна церемонія

 ...
       

Звичай проведення чайних церемоній зародився у Китаї. Там до чаю особливе ставлення. У Піднебесній, чай - це не просто національний напій, а «вогник життя» і «наймудріша з рослин». Китайська церемонія чаювання - це більше, ніж звичай, це інша грань буття, усвідомивши яку, можна зробити своє життя повнішім і цікавішим. Усі примудрості чайного обряду відомі майстрам Дому чаю «Тін Лун». Тут проводять китайські чайні церемонії «Пін Ча» «Гунфу-Ча». Останній склад у цьому вислові перекладається як «чай», а перші два — «вища майстерність». Мистецтво чайного обряду вимагає не тільки спеціального чайного начиння, а й знання основ медитації. Учасники чайної церемонії, лишившись наодинці із чаєм, мають унікальну нагоду відволіктися від буденних проблем і турбот.

Дмитро Маслов, чайний майстер: «У чає є прекрасний аромат, познайомитися із ним, провести час, побути самим собою, якщо людина абсолютна не знайома із цим, я йому у цьому допоможу».

Чай допомагає втамувати спрагу, позбутися сонливості і головного болю, поліпшує зір і наповнює організм силою. Чайний мудрець Лу Юй порівнює чай із «божественною солодкою росою».

Дмитро Маслов, чайний майстер: «У китайській медицині чай вже близько 5 тисяч років, китайська медицина говорить, що чай перешкоджає застоям енергії, робить розум ясним, і є ліками від 100 хвороб, коли ми п’ємо чай і вдихаємо аромат, наша свідомість, наш розум повністю поглинутий ароматом, ми думаємо про аромат, і ми не думаємо про хвороби, а кажуть, що якщо ми думаємо про хворобу – ми даємо їй силу, а якщо ми думаємо про щось хороше, приміром про аромат, наша свідомість не дає силу хворобі»

Серед обов’язкових умов чайного дійства – використання дорого вартісних колекційних сортів чаю та певна кількість учасників. Їх має бути не більше 6-ти. Додадуть затишку ніжні, як шовк, звуки бамбукової флейти, маленький посуд, різноманітні предмети чайного приладдя.

Дмитро Маслов, чайний майстер: «Китайський посуд, існують для церемонії набори, набір складається з 6 чашечок, тобто для 6 учасників, краще за все чай пити самому, коли я людина і чай, тоді насправді відбувається глибоке занурення, тобто найкращий чай – це той, коли я п’ю його сам»

Основна мета китайської церемонії чаювання — розкрити аромат і смак чаю, тому поспіх тут небажаний.

Дмитро Маслов, чайний майстер: «Чайна церемонія закінчується тоді, коли закінчується аромат ось у цій чашці, це інські і янські енергії, вони є присутніми навіть у цій чашці, якщо поглянути на чашку, можна побачити, що земля, або інська енергія – це напій, він потрібен для матеріального, для тіла, аромат – духовний, це янська енергія, енергія світла, він потрібен для душі».

У Домі чаю «Тін Лун» Вам заварять чай за усіма правилами китайської церемонії «Гунфу-Ча» і ви самі зможете переконатися в правоті слів чайного майстра.

До всього, тут пропонують звичайне заварювання чаю. У просторому залі можна по-домашньому почаювати із друзями.

Юлія Теліженко, адміністратор: «У нас багато різновидів чаю, серед найпопулярніших бірюзові, або улуни, жовті, білі, зелені чаї, також у нас є пуери, зелений і чорний».

Також у Домі чаю «Тін Лун» пропонують кримські солодощі та сухофрукти в асортименті. Можливі виїзні чайні церемонії. Незважаючи на багатовікові традиції, чайне дійство містить елемент імпровізації. Навіть якщо Ви не знаєте всіх правил, можна довіритися майстру, своєму серцю і запросити друзів на церемонію у Дім чаю «Тін Лун».

  • Facebook