ВІККА-корисно. Навчання (Мовний центр «YES»)

 ...
       

Володіння англійською мовою – це вже не можливість. Це швидше – необхідність, викликана сучасним життям.

Анна Круковська: «Ціллю мого візиту сюди, було те, що я хотіла удосконалити свою англійську, щоб вільно спілкуватися за кордоном».

У кожного своя причина опанувати іноземну мову. Але всіх цих людей зближує бажання навчатися англійської в мовному центрі «YES». Тут загальний курс для дорослих складається з декількох етапів, розрахованих на людей різного рівня володіння мовою.

У мовному центрі «YES» студентів навчають за комунікативною методикою. Тобто вся навчальна програма спрямована на розвиток розмовної мови, читання, письма, сприйняття на слух. Причому і пояснення, і спілкування в аудиторії відбувається лише англійською.

Наталія Михайловська, директор мовного центру «YES»: «Хочуть студенти чи не хочуть, але чуючи англійську мову від викладача чи адміністратора, вони починають нею розмовляти».

Для студентів навчання в мовному центрі «YES» передбачає захопливу гру, вправи на пізнання, перегляд відео та прослухування аудіо записів, роботу з партнером. Тож кожен, хто хоча б один раз потрапив на заняття, відчуває цікавість та приємні емоції.

У всіх студентів перевіряють рівень знання англійської. Щоб викладачам було зрозуміло, а студентам - початківцям комфортно, у мовному центрі «YES» формують групи за рівнем знань.

Крім унікальної методики, викладачі використовують англомовні підручники, спеціальні книги, написані оксфордськими вченими.

Умовному центрі «YES» англійську вивчають за різноманітними програмами. Є загальна – для всіх, ділова – для бізнесменів, інтенсивна – для тих, хто поспішає, і корпоративне навчання – для студентів, тобто колег по роботі. Для тих, кому уроків замало по суботах працює розмовно-дискусійний клуб.

Головне завдання вчителя – щоб дорослий студент подолав мовний бар’єр та навчився думати, розуміти і головне – говорити англійською.

  • Facebook
>