ВІККА-корисно. Навчання (Мовний центр «YES»)

 ...
       

Не секрет, що володіння англійською мовою – це один із кроків на шляху до успішної кар’єри. Центр вивчення англійської мови «YES» пропонує корпоративне навчання. Для компаній, підприємств та установ тут організовують відкриті та закриті групи.

Кожного майбутнього студента тестують – визначають рівень знань у мовленні та письмі. Обравши курс загальної, ділової чи професійної англійської, студент починає навчатися. Крім групового навчання мовний центр «YES» пропонує індивідуальні заняття.

Незмінним правилом мовного центру «YES» є використання англійської мови в навчанні та у спілкування. Тільки-но переступиш поріг школи, забувай про українську чи російську.

У своїй практиці викладачі застосовують комунікативну методику. Тобто заняттях створюють мовне середовище, в яке «занурюються» студенти. А це дозволяє багатьом успішно подолати мовний бар’єр.

Корпоративне навчання у мовному центрі «YES» відбувається за принципом «від простого – до складного». Особливим є й підходи до вивчення англійської. Робота в команді та з партнером, ігрові ситуації, і, що не менш важливо, позитивна доброзичлива атмосфера.

Для роботодавців важливо, за яку якість навчання платити кошти. Співпрацюючи з мовним центром «YES» можна бути впевненим, що результат неодмінно буде.

У мовному центрі «YES» діють спеціальні короткотривалі курси: розмовна англійська, ведення бізнес-кореспонденції, проведення зборів і презентацій, підготовка до співбесіди, англійська телефоном. Вивчати англійську з колегами можна й на робочому місці. Фахівці мовного центру «YES» приїдуть в офіс компанії та проведуть заняття.

У кінці навчання корпоративні студенти отримують сертифікати мовного центу. За бажанням вони також мають можливість здати міжнародні іспити Кембриджського університету. Кожна компанія, працівники якої мають письмове підтвердження мовної компетентності, на шляху розвитку. А для самого працівника – це ще один крок до успішної кар’єри.

  • Facebook