ВІККА-корисно. Навчання (Лінгвоцентр «OK»)

 ...
      

Багато хто з нас вивчав англійську, німецьку чи французьку у школі, коледжі чи університеті, однак спілкуватися іноземною так і не навчивсь. Говорити, а головне думати іноземною мовою пропонує навчитись усім охочим лінгвістичний центр «ОК». У мовному центрі «ОК» працюють лише досвідчені викладачі. Вчать за міжнародною комунікативною методикою. Акцент роблять на чотирьох основних навичках. Відвідувачі центру у результаті вільно можуть розмовляти, слухати, читати та писати іноземною.

Головна особливість лінгвоцентру «ОК» - тут менше вчать граматиці й більше вільному спілкуванню.

Аби якнайкраще засвоїти вивчений матеріал, відвідувачам мовного центру пропонують щотижневі розмовні клуби німецької й англійської мови. Там, у дружній атмосфері та за чашкою гарячого чаю можна вільно поспілкуватися з іноземцями – безпосередніми носіями мови.

Набір на навчання до мовного центру «ОК» відбувається щотижня. У групі – щонайбільше 7 осіб. Можливі міні-групи.

Новинка сезону: у лінгвоцентрі «ОК» розпочали навчання розмовній італійській, іспанській, івриту. Лінгвоцентр «ОК» допоможе не лише засвоїти іноземну мову, а й підготуватися до іспитів за англійськими, німецькими та французькими програмами. Подбали у центрі й про іноземців. Їм пропонують опанувати курс російської або української. Є у лінгвоцентрі «ОК» і своє бюро перекладів. Працюють з більш аніж п’ятдесятьма мовами.

  • Facebook