ВІККА-корисно. Навчання (Мовний центр «YES»)

 ...
       

У кожного своя мета опанування англійської. Вивчати для того, щоби покращити оцінки у школі, для кар’єрного зростання чи подорожей. Студентам мовного Центру «YES» цього замало. Навчальний заклад співпрацює з Британською радою не один рік та пропонує охочим унікальні програми міжнародного зразка. Навчаючись, студенти складають іспити Кембріджського університету й отримують сертифікати. З такими документами є краще долати перешкоди та досягати успіху.

Навчання за іноземними програмами можна розпочинати із 7 років. Для юних студентів – це унікальна нагода перевірити свої знання.

У мовному Центрі «YES» діти складають іспити різного рівня складності. Кожен із них має завдання з аудіювання, читання, письма та розмовної мови.

Діти з раннього віку готуються до складання міжнародних іспитів. Тому в середніх в старших класах їм легше складати іспити більш вищого рівня.

Кембріджські іспити неможливо не скласти. Всі діти, які виконують завдання, отримують сертифікат із гербами Кембріджського університету.

Загальна група Кембріджських іспитів визначає рівень англійської мови в різних сферах життя. КЕТ – оцінює вміння письмового та усного спілкування на базовому рівні. Екзамен ґрунтується на реальних життєвих ситуаціях і розроблений для початківців. Такого мовного рівня достатньо для подорожування в англомовній країні.

РЕТ – іспит, який відображає використання мови в реальному житті. Наприклад, розуміння знаків, вивісок і оголошень. Визнається багатьма роботодавцями як доказ спроможності використовувати англійську на канцелярських, секретарських та управлінських посадах.

Усі викладачі мовного центру «YES» уже мають сертифікати Кембріджського університету. Для тих, хто хотів би знати методику викладання англійської мови за міжнародними стандартами, в мовному центрі є спеціальний тест – ТКТ. Сертифікат про його складання підтверджує знання основних понять і концепцій сучасної методики викладання англійської мови.

Мовний центр «YES» – це унікальний заклад, де можна не лише опанувати англійську мову, а й отримати престижний сертифікат, який неодмінно допоможе в житті.

  • Facebook
>