ВІККА-корисно. Краса і здоров'я

 ...
     

Сезон засмаги у Черкасах уже стартував. Спекотне погода вигнала черкасців на пляж ще наприкінці квітня. Від пекучого сонця кожен рятується по-своєму. Хтось приходить із повною торбою засобів від засмаги, а хтось із собою бере лише простирадло.

Михайло Андрійович, черкасець: «Ні, абсолютно. Я не люблю ніякі засоби, ніякими не користуюся, нічого зайвого. Що природно, то найкраще».

Лариса, черкащанка: «Користуюся лише спочатку, а потім, коли трішки засмагла, то вже ні».

А от молода мама Юлія постійно дотримується безпечних правил засмаги. Без спеціальних засобів на пляж зась.

Юлія, черкащанка: «Конечно же нет. И ребенка мажу и себя, для ребенка детский, а для себя взрослый».

І справді, прямуючи на пляж не варто забувати про пляжні парасольки, панамки та сонцезахисні креми. Косметологи та дерматологи застерігають: засмага далеко не з приємних процедур для шкіри.

Олена Макаренко, косметолог: «С наступлением долгожданного лета, наступает много вопросов связанных с загаром. Это вызывает массу вопросов. Длительное пребывания на солнце вызывает разрушение кожи. В результате наступает утончение эпидермиса».

Нині вибір сонцезахисних засобів чималий. Обирати навмання не варто, радять косметологи.

Олена Макаренко, косметолог: «Сейчас в косметологической промышленности масса средств, которыми мы можем пользоваться. Желательно проконсультироваться с специалистом, он сразу поможет в выборе косметического средства».

Найбільше від сонячних ванн страждає шкіра обличчя. Тому потребує більш інтенсивнішого догляду.

Олена Макаренко, косметолог: «Больше всего меланоцитов вырабатывается области эпидермиса лица и чаще всего некрасивые пятна появляются именно в области скул».

Слід пам’ятати, що відсутність сонячного опромінення є не менш шкідливим, як і його надлишок. Правильний вибір – золота середина. Час перебування на сонці, а також інтенсивність засмаги потрібно збільшувати поступово. Засмагати потрібно лише в ранкові та вечірні години. А з 12 до 16 години на сонці краще не перебувати, радять косметологи.

Олена Макаренко, косметолог: «Отправляясь в от пуск помните, что солнце, помимо того, что наш друг может стать нашим врагом. Все онкопатологи от длительного пребывании на солнце».

  • Facebook