ВІККА-корисно. Авто

 ...
     

Для кожного водія тріщина на склі – це не лише неприємність та додаткові витрати, а й клопіт. У який сервісний центр звернутися, щоб належним чином усунути несправність? Донедавна у Черкасах ремонт та заміну скла здійснювали без відповідної підготовки. Відтак, водіям не гарантували якість і належне обслуговування. А для водія їздити в автівці з надщербленим склом не лише не комфортно, а й небезпечно для життя.
Олександр Кузьменко, спеціаліст з ремонту та заміни скла ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Часто відбувається скол, тріщини. У такому авто не можна їздити, - загроза життю».
Товариство « Колос –АВТО» - єдине підприємство в Черкасах, яке гарантує  і якість надання послуг і подальше обслуговування. Впродовж року автомобільний центр співпрацює з корпорацією « Глас – експрес», там працівники пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати.
Вікторія Помінчук, менеджер з продажу шин та авто скла ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Гласс – експрес – це мережа сервісних центрів в 16 містах. Ми теж отримали сертифікат, який дає нам право належно на основі спеціальних знань і спеціального обладнання усувати поломки. Клієнти мають довіряти нам, адже сертифікат на заміну скла гарантує якісний підхід до роботи з використанням якісних матеріалів».
Усунути тріщину або замінити все скло  для автослюсаря «КОЛОС – АВТО» не проблема. Адже кожен спеціаліст знає  свою роботу і вміє усувати найскладніші поломки. Досвід переймали у найкращих.
Олександр Кузьменко, спеціаліст з ремонту та заміни скла ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Ми їздили на навчання Ми навчалися в найкращих. Вони нас научили. Ми освоїли всі сучасні процеси».

Олександр Кузьменко, спеціаліст з ремонту та заміни скла ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Автомобіль заїжджає, ми устраняєм пошкодження. Після ремонту автовласник може відразу їхати».
Спеціалісти товариства «КОЛОС – АВТО» не лише здійснюють ремонт на території сервісного центру. Мобільна бригада може виїжджати на місце автотранспортної пригоди чи додому до автовласника. Сервісна бригада з комплектом необхідного обладнання на місці виконає установку автоскла. ТОВ «КОЛОС – АВТО» - єдиний великий центр у Черкасах, де можна придбати нову автівку, відремонтувати несправний автомобіль, помити його замінити шини і, навіть, віддати їх на зберігання.
Олена Савченко, менеджер з реклами ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Основним напрямком діяльності є продаж нових автомобілів Форд, Мазда. Є сертифікований сервісний центр, шинний центр, є авто мийка».
Олена Савченко, менеджер з реклами ТОВ «КОЛОС – АВТО»: «Безумовно, якісне обслуговування клієнтів – це головне. Ми вітаємо їх із святами, відправляємо листівки».
КОЛОС – АВТО - це велика команда професіоналів, яка проходить тренінги і навчання, отримує сертифікати та дипломи. Відтак свої послуги надає відповідно до міжнародних стандартів. Компанія використовує матеріали європейського виробництва, які забезпечують високу якість наданих послуг.

  • Facebook